Berke Özer'den Fenerbahçe'ye veda

Berke Özer'den Fenerbahçe'ye veda

Fenerbahçe'de haziran ayında sözleşmesi sona erecek Berke Özer, takımdan ayrıldığını açıkladı.

Genç oyuncu paylaştığı mesajda, “Sevgili ailem, Fenerbahçeme belki saha içinden artık destek olamayacağım; lakin kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil” cümlelerine yer verdi.

Berke Özer, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Büyük Fenerbahçe Ailem,

Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahçem’den ayrılıyorum.

Duygularım karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renklerini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için gerçekten zor. Ancak biliyorum ki o kapı bana her zaman ardına kadar açık.

Bu geçen süre benim için inanılmaz bir tecrübe oldu. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Sizlerle beraber üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım.

Sevgili ailem, Fenerbahçeme belki saha içinden artık destek olamayacağım; lakin kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe’nin bir parçası, bir taraftarı olmanın gururunu ve mutluluğunu her zaman en derinden yaşamaya devam edeceğim.

Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koça, yöneticilerimize, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok lakin çok teşekkür ediyorum.

Hakkınızı helal edin.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor