Berrak Tüzünataç, dolandırıcılara karşı uyardı

Berrak Tüzünataç, dolandırıcılara karşı uyardı

Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından takipçilerini dolandırıcılara karşı uyardı. Güzel oyuncu, ülkemizde sıklıkla görülen telefon dolandırıcıların hedefi oldu. Dolandırıcılara itibar etmeyen Tüzünataç, kendisini...

Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından takipçilerini dolandırıcılara karşı uyardı. Güzel oyuncu, ülkemizde sıklıkla görülen telefon dolandırıcıların hedefi oldu. Dolandırıcılara itibar etmeyen Tüzünataç, kendisini dolandırmaya çalışan kişi ya da kişilerin aradığı numarayı sosyal medya hesabından paylaşarak ifşa etti.

berraktuzunatac-001.jpg

Berrak Tüzünataç, magazin dünyamıza sosyetik güzel olarak dahil olan, stili ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da tam not almış isimlerden biri.

s-c7d4c9e89fa0ccf269fab08ae72261b509a99476.jpg

Kariyerinin en önemli çıkışlarından birini Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alarak gerçekleştirdi.Güzelliğinden asla taviz vermeyen Berrak Tüzünataç, ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla da gündemde kalmayı bildi.  Nejat İşler, Şahan Gökbakar, Birkon Sokullu, Can Bonomo gibi isimlerle birliktelik yaşadı.

020720172044382221171_2.jpg

Berrak Tüzünataç, geçtiğimiz yıl, rol aldığı Fi dizisinin tanıtımı kapsamında Fransa’nın Cannes şehrinde uluslararası bir fuarda da boy göstermişti.


 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem