Beşiktaş Başkanı Çebi'den flaş Fatih Terim açıklaması

Beşiktaş Başkanı Çebi'den flaş Fatih Terim açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Sergen Yalçın'ın sözleşmesiyle ilgili konuşurken, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili de flaş bir açıklama yaptı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Sergen Yalçın'ın sözleşmesiyle ilgili açıklama yaptı. Çebi, “Sergen Hoca'nın Beşiktaş'ta uzun yıllar kalmasını istiyorum. Hocayla sözleşmemizin varlığı ya da yokluğunun şampiyonlukla alakası yok. Sergen Yalçın'ın sözleşmesi bitti. ‘Yola devam edelim' diyeceğiz. Maddi manevi benden bir şeyler talep edecektir. Muhtemelen anlaşacağız” dedi.

Takımda herkesin kalmasını istediğini belirten Çebi, "Ben, futbolcular, antrenörler, masörler dahil herkesle gelecek sezon da yola devam etmek istiyorum. Hayat devam ediyor. 2 gün sonra maç var. Sonra sözleşmeler, transferler var. Bizim için şampiyonluk sevinci 1-2 gün sürecek. Seneye de şampiyon olmak istiyoruz" diye konuştu. 

Çebi, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili olarak da "Benim ‘Tabii ki alkışlayacaklar' sözüm başka yerlere çekildi ve bu beni çok üzdü. Koskoca Galatasaray camiasını üzmek benim haddim mi? Fatih Terim centilmen biridir” dedi.

Spor