Beşiktaş, Ersin için 10 milyon Euro istiyor

Beşiktaş, Ersin için 10 milyon Euro istiyor

Nice yöneticilerinin bu hafta İstanbul'a gelip Ersin Destanoğlu için Beşiktaş'a 8 milyon Euro'luk resmi teklifi ileteceği öğrenildi. Siyah-beyazlılar, 10 milyon Euro konusunda ısrarını Fransızlara bildirecek.

Yaklaşık 1 aydır Ersin'e talip olan ve nabız yoklayan Fransa'nın Nice kulübünün yetkililerinin bu hafta İstanbul'a geleceği öğrenildi.

Sözcü'nün haberine göre, Fransızların, genç eldiven için 8 milyon Euro'luk bir teklifte bulunacağı belirtildi. Siyah-beyazlı yönetim ise Ersin'in satışının 10 milyon Euro karşılığında gerçekleşmesi için Nice kulübüne talepte bulunacak.

Oyuncu satışıyla birlikte yapılacak transferlerde daha rahat konuma gelmek isteyen Beşiktaş yönetimi, Ersin'in satılması durumunda Mert Günok'a teklif yapacak. Samsunsporlu kaleci Nurullah için kırmızı-beyazlı yönetimin 4-5 milyon Euro civarında bir ücret istemesi bu transferi zora soktu. Teknik Direktör Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig'deki zorlu sezonu işaret edip kaleyi tecrübeli bir isme devredilmesini istiyor.