Beşiktaş, O sözler üzerine Ahmet Çakar'a dava açtı!

Beşiktaş, O sözler üzerine Ahmet Çakar'a dava açtı!

Ahmet Çakar, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye yönelik "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkansınız" ifadelerini kullanmıştı. Beşiktaş, Ahmet Çakar'a dava açtı.

Beşiktaş, Başkan Ahmet Nur Çebi'ye yönelik "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkansınız" ifadeleri üzerine eski hakem Ahmet Çakar'a dava açtı.

Çakar, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye yönelik "Sayın Çebi; siz, aynı zamanda spor aklı en az olan başkansınız" ifadelerini kullanmıştı. Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle; "Eski hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır süre gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu edep ve eleştiri sınırlarını aşan sözlerini şiddetle kınıyoruz. Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi amaç edinmesi gereken spor programlarında, olayların terbiye hudutları da aşılarak kişiselleştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur. Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan eski hakem Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını ilan eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tutum, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız."

Spor