8 futbolcudan sonra Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de koronavirüse yakalandı

 Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklamada, 8 kişinin koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.  Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklamada, 8 kişinin

Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklamada, 8 kişinin koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. 9 Mayıs’ta da iki kişide koronavirüse rastlanan siyah-beyazlı kulüpte, toplam pozitif vaka sayısı 10’a yükseldi.  Öte yandan Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve tedavisine başlandığı açıklandı

Beşiktaş Kulübü 9 Mayıs tarihinde yaptığı açıklamada, yapılan koronavirüs testi sonrasında 1 futbolcu ve 1 çalışanın sonuçlarının pozitif çıktığını ve bu isimlerin tedavilerine başlandığını duyurmuştu.

SİYAH BEYAZLI EKİPTE POZİTİF SAYISI 10'a YÜKSELDİ

Siyah-beyazlı kulüp, teknik heyet ve futbolculara 13 Mayıs tarihinde bir kez daha koronavirüs testi yapıldığını ve 8 kişinin sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

Böylece siyah-beyazlılarda koronavirüs test sonucu pozitif çıkan isim sayısı 10’a yükseldi.

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

13 Mayıs Çarşamba günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez Covid-19 testi yapılmıştır.

Yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.

Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Beşiktaş’ta 8 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıkmasının ardından sosyal medyadan TFF’ye büyük tepki geldi.

İşte o tepkiler:

"Beşiktaş'ta 8 kişide Corona Virüs'e rastlandı. Sorumlusu takımları antrenmana çıkmaya zorlayan ve "ligler 12 Haziran'da başlayacak" diyen TFF'dir."