Beşiktaş’ta Muhammed Elneny ile anlaşma sağlandı

Beşiktaş’ta Muhammed Elneny ile anlaşma sağlandı

Beşiktaş’ta Muhammed Elneny ile yaşanan ücret krizi çözüldü. Siyah beyazlı yönetim, alacaklarını gerekçe göstererek Mısırlı futbolcu ile anlaşma sağladı.

Beşiktaş’ta Muhammed Elneny ile yaşanan ücret krizi çözüldü. Siyah beyazlı yönetim, alacaklarını gerekçe göstererek takımdan ayrılma aşamasına gelen Mısırlı futbolcu ile anlaşma sağladı.

Beşiktaş’ın sezon başında Arsenal’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Muhammed Elneny, koronavirüs salgını nedeniyle lige verilen arada takımdan ayrılma aşamasına geldi.

Yıllık ücretinin önemli bir kısmını alamaması nedeniyle siyah beyazlılar ile yol ayrımına gelen Mısırlı oyuncu, yönetim kurulu ile görüşerek ücretini tahsil etmeye çalıştı.

Sorunun çözülmemesi halinde sözleşmesini tek taraflı feshetmeyi planlayan Elneny, kendisine yapılan ödeme sonrası kararından vazgeçti.

Beşiktaş’ın test sonuçları belli oldu

Son 8 haftada Beşiktaş forması giymeye devam edecek olan 27 yaşındaki oyuncunun gelecek sezon siyah beyazlarda kalıp kalmayacağı ise bilinmiyor. Arsenal’den bir yıllığına kiralanan Mısırlı futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda tamamlanacak.

Beşiktaş ile bu sezon 28 maça çıkan Elneny, iki asist yaptı

BEŞİKTAŞ JK

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor