Beşiktaş'ta son durum! Sürpriz adaylar

Beşiktaş'ta son durum! Sürpriz adaylar

Beşiktaş, Fikret Orman'ın istifası sonrasında alınan yönetim kurulu kararıyla seçime gidiyor. Beşiktaş başkanlığına aday olacak isimler bugün 17.00'ye...

Beşiktaş, Fikret Orman'ın istifası sonrasında alınan yönetim kurulu kararıyla seçime gidiyor. Beşiktaş başkanlığına aday olacak isimler bugün 17.00'ye kadar adaylıklarını açıklamak zorunda olduğu belirtildi. Beşiktaş ikinci Başkanı Serdal Adal, Hürser Tekinoktay, Ahmet Nur Çebi ve İsmail Ünal adaylıklarını resmen açıkladı.

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın istifası sonrasında yönetim kurulu toplanmış ve olağanüstü seçimli genel kurul kararı almıştı. 13-20 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan genel kurul öncesinde aday olacak isimlerin yeterli imzayı toplaması gerekiyor.

Şu an siyah beyazlı camiada yeterli imza toplanan 5 aday oldu. Serdar Adalı, Ahmet Nur Çebi, İsmail Ünal, Hürser Tekinoktay gibi isimler için yeterli imza toplandı.

4 aday başvuru yaptı

Adaylık için 250 ve üzeri imzayı toplayan Serdal Adalı, İsmail Ünal, Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay, Beşiktaş Başkanlığı için adaylık başvurusunda bulundular. Saat 17.00'ye kadar herhangi bir başvuru daha çıkmazsa, bu dört isim 13-20 Ekim 2019'da başkanlık için yarışacak.