Beşiktaş’tan Fan Token Açıklaması! Beşiktaş Fan Token Geliyor

Beşiktaş’tan Fan Token Açıklaması! Beşiktaş Fan Token Geliyor

Son dönemlerde taraftar token‘lara artan ilgi nedeniyle pek çok kulüp kendi taraftar token’ını çıkartmak için harekete geçti. Öyle ki Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi birçok futbol kulübü kendi taraftar token’ını piyasaya sürdü.

Beşiktaş Fan Token Geliyor mu?

Son olarak Fenerbahçe’nin’de kripto para sektörüne adım atmasıyla birlikte Türkiye’deki büyük takımlar arasında taraftar token’ı bulunmayan sadece Beşiktaş Jimnastik Kulübü kaldı.

Öyle ki Türkiye’de Fan Token’a sahip kulüplerin sayısı her geçen gün artmaya devam ederken fan token’ı bulunan kulüp sayısı şu anda 11 civarında.

Beşiktaş şu ana kadar Beşiktaş Fan Token’ı için herhangi bir adım atmamış olsa da kulüp’ten yapılan bu açıklama Beşiktaş Fan Token’ın kısa bir süre sonra piyasaya sürüleceğine bir işaret niteliği taşıyor olabilir. İsimleri geçen şirketler arasında Bitci, Kointra ve bugün itibari ile Bitexen’in dahil olduğu gelen bilgiler arasında yer almakta ve en güçlü adayın ise Bitexen olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Tüm gözler Beşiktaş‘ın üzerindeyken, bugün dev futbol kulübünden fan token açıklaması yapıldı.

Beşiktaş’ın Fan Token Açıklaması

Türkiye’nin önemli futbol kulüpleri arasında yer alan Beşiktaş, bugün çok beklenen Beşiktaş Taraftar Token‘ı hakkında bir duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruya göre kulübün fan token çalışmalarının hali hazırda devam ettiği belirtilirken, şu anda herhangi bir firma ile anlaşma yapılmadığı bildirildi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi web sitesinde yer alan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Beşiktaş Fan Token çıkarılmasına yönelik çalışmalar halen sürdürülmekte olup, güncel durum itibarıyla herhangi bir firma ile anlaşma sağlanmamıştır. Dolayısıyla herhangi bir firmaya henüz hiçbir yetki verilmemiştir. Taraftarlarımızı ve yatırımcıları bilgilendirmek adına işbu duyuru yapılmaktadır.

Beşiktaş Fan Token arzı ile ilgili olarak Kulübümüz resmi kanalları vasıtasıyla yapılacak duyurular dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

 
 

Saygılarımızla”

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Kripto Para