Beyoğlu'nda otel yangını

Beyoğlu'nda otel yangını

Beyoğlu, Bekar Sokak'taki 5 katlı otelin birinci katında yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa süre içinde söndürüldü.Taksim'de bir otelde çıkan yangın paniğe neden oldu. Olay yerine çok sayıda itfaiye...

Beyoğlu, Bekar Sokak'taki 5 katlı otelin birinci katında yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa süre içinde söndürüldü.

Taksim'de bir otelde çıkan yangın paniğe neden oldu. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilirken yangın kısa sürede söndürüldü.

Yangın, saat 21.00 sıralarında Beyoğlu, Şehit Muhtar Mahallesi, Bekar Sokakta bulunan 5 katlı otelin birinci katında çıktı. Binadan duman çıktığını gören vatandaşlar, polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

YANGIN KISA SÜREDE SÖNDÜRÜLDÜ

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti. Yangının bir odada bulunan yatağın henüz belirlenemeyen bir sebeple alev almasından dolayı çıktığı belirlendi. Ekiplerin müdahalesiyle yangın kısa sürede söndürüldü.