Biden Sonunda İtiraf Etti! Ölümden Sonra Yaşanan Aşkı Kendisi İtiraf Etti

Biden Sonunda İtiraf Etti! Ölümden Sonra Yaşanan Aşkı Kendisi İtiraf Etti

Hunter Biden yaptığı son dakika açıklaması ile şok etti! Biden, yengesi ile birlikte olduğunu itiraf etti. Haber ülkede büyük yankı uyandırdı!

Hunter Biden'den son dakika yapılan bir itiraf şok etkisi yarattı. Hunter Biden'ın yaptığı itiraf ise yengemle birlikte oldum konusuydu. Yapılan bu itiraf ülkede kaosa neden oldu. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Jou Biden'in küçük oğlu Hunter Biden yaptığı olay itirafta ölen ağabeyinin eşi yani yengesi ile bir gönül ilişkisi olduğunu itiraf ederek bomba etkisi yarattı.

Ülke Biden ailesi ile ilgili skandallarla dolu olan ilişkileri konuşuyor. Joe Biden'in büyük oğlu Beau Biden yaşanan bir talihsizlik sonucunda hayatını kaybetmişti. Asıl olaylar büyük Biden'in hayatını kaybetmesiyle başladı. Ülkede büyük yankı uyandıran olay ise Hunter Biden'in yengesi ile yaşadığı aşktı. 

Ölümden Sonra Yaşanan Aşk

 

Beau Biden'in ani ölümü ile sarsılan Biden ailesinin küçük oğulları Hunter'in abisinin ölümünü bir türlü kabullenemediği öğrenildi. Kendisini bir süre toparlayamayan Hunter Biden aşırı şekilde alkol hatta uyuşturucu bağımlısı oldu. Babası Joe Biden'in kendisini sürekli uyardığını açıklayan Hunter Biden bir televizyon kanalına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Açıklamada dikkat çeken konuyu ise ölen ağabeyinin eşi ile yaşadığı ilişki oluşturdu. 

Joe Biden'ın oğlu yengesiyle birlikte olduğunu itiraf etti - Tele1

Üzüntü ve Keder Aşka Dönüştü

 

Ağabeyinin ölümü ile büyük bir sarsıntı yaşayan Hunter Biden kendini alkol ve uyuşturucuya verdi. Babasının yaşadığı evine gelerek, gizli servisi anlattığını dile getirdi. Daha sonra ise ağabeyinin eşi ile birbirlerine destek olduklarını açıklayan Hunter Biden bu durumun gönül ilişkisine dönüştüğünü belirtti.

Joe Biden'ın oğlu eşini yengesiyle aldattığını itiraf etti! - Haber3

Yaşanan bu durum ülkede tartışmalara neden olsa da yengesi ile aşk yaşadıklarını itiraf etti.  Açıklaması zor bir durum olmayan bu ilişki hakkında çok sayıda eşletiri aldım, ancak keder ve üzüntülerimizi paylaştığımızda kendimizi aşk içerisinde bulduk ancak bu da bir işe yaramadı dedi. 

GENEL