'Bilerek puan kaybettik' diyen Galatasaray Başkan Yardımcısı istifa etti

'Bilerek puan kaybettik' diyen Galatasaray Başkan Yardımcısı istifa etti

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin'in, "Biz galibiyet için geldik. 3 puanı aldık ve gidiyoruz. Bizim takım zaman zaman bir takım puanları bilerek kaybetti. Başka taraflardan gelen telkinlerle kaybetti" sözleri Başkan Dursun...

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin'in, "Biz galibiyet için geldik. 3 puanı aldık ve gidiyoruz. Bizim takım zaman zaman bir takım puanları bilerek kaybetti. Başka taraflardan gelen telkinlerle kaybetti" sözleri Başkan Dursun Özbek ve kongre üyelerini kızdırdı. Bunun üzerine Sezgin, Sportif AŞ'deki futbolla ilgili görevinden istifa ettiğini açıkladı.

?Resmi sitesinden ''Deplasmanda Antalyaspor'u 3-2'lik skorla yendiğimiz maçın ardından sıcağı sıcağına yaptığım açıklamaların kamuoyunda farklı yorumlara neden olduğunu üzülerek görmekteyim" diye başlayan bir açıklama yapan Nasuhi Sezgin, "Yaşanan beklenmedik puan kayıplarını hatırlatmak amacıyla ''Bildiğiniz nedenlerle kaybettik' demek isterken, sehven ağzımdan çıkan 'Bilerek kaybettik' ifadesinin kötü niyetle yorumlanması beni derinden üzdü. Şahsen, bu sezon ligde yaşanan vahim hataların, çalınan skandal düdüklerin spor kamuoyu tarafından net olarak görüldüğünü ve tüm bu hataların rakiplerin lehine bizim aleyhimize olduğunun da gayet iyi bilindiğini düşünüyorum. Sözlerimin de bu manada değerlendirmesi gerektiğine inanıyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor