‘Bilmeniz gereken şeyler var' demişti... Haluk Levent’ten Tuğba hakkındaki iddialara ilişkin açıklama

‘Bilmeniz gereken şeyler var' demişti... Haluk Levent’ten Tuğba hakkındaki iddialara ilişkin açıklama

Ünlü sanatçı Haluk Levent, babasının şiddetine maruz kalan Tuğba ile ilgili yeni bilgileri kamuoyuyla paylaştı.Taksim’de yaşayan 19 yaşındaki Tuğba’nın olay görüntüleri sonrası işkenceci babası tutuklanmıştı.Yaşanan...

Ünlü sanatçı Haluk Levent, babasının şiddetine maruz kalan Tuğba ile ilgili yeni bilgileri kamuoyuyla paylaştı.

Taksim’de yaşayan 19 yaşındaki Tuğba’nın olay görüntüleri sonrası işkenceci babası tutuklanmıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin sonrasında olayın ortaya çıkmasında büyük yardımı dokunan Haluk Levent’e çok sayıda tweet atılmıştı.

Bu tweetler arasında öne çıkan iddialardan biri ise Tuğba’nın o şiddete annesini dövdüğü için maruz kaldığı yönünde olmuştu.

Kendisine gönderilen bu tweetlere kayıtsız kalmayan Haluk Levent twitter hesabından bir dizi paylaşımda bulunmuş ve iddiaların araştırılacağını söylemişti.

Haluk Levent, iddiaların araştırıldığını söyledi ve yeni bilgileri kamuoyuyla paylaştı.

Haluk Levent'in paylaşımları şöyle:

"1)Araştırmalarımız tamamlandı. Ailenin en küçüğü Sedat’la da görüştük bugün. Bir taraf kurgu diyor.Diğer taraf “hiç değil her zamanki hali” diyor.Ayrıca aile içi birbirlerine karşı suçlamalar var. Biz bunları yayınlamak istemiyoruz.Hem etik değil hem de mahkeme süreci başladı++

2)Tuğba’nın metrobüsteki görüntüleri incelendi. Hayko Cepkin konserinden sonra arkadaşlarıyla kostüm partisi yapılmış. Kulağında kulaklık ile müzik dinliyor. Hayatında uyuşturucu ,sigara dahi alışkanlığı olmamış. Tuğba kronik astım hastası ve annesine her dakika bakmak zorunda.

3) Annesini dövdüğüne ilişkin hiç bir kanıt bulamadık. Annesi de “hayır tabii ki 1 yıl hastanedeydim her an yanımdaydı şimdi de her saniye bana bakıyor” diyor. Yani kızımız ile ilgili “satanist ayyaş uyuşturucu bağımlısı” gibi hiç bir bulguya rastlamadık."

4) İddalar ekran görüntüleri vs çok var ama bize kesin kanıt gerekiyor. Aldığımız izlenim 19 yaşındaki kızın üzerinde kocaman bir dünyanın yükü var. Düşünün annesi 3 yaşında bir çocuk gibi ve devamlı bakım gerekiyor ve her şeyi ama her şeyi ile Tuğba ilgileniyor.

5)Küçük kardeş Sedat ise heyecanlı belli ki babasının tutuklanmasına çok kızgın ve üzgün.Sebebini Tuğba’ya bağlıyor. Aile Sosyal Politikalar bakanlığı da devrede zaten. Bizler mahkeme sürecini bekleyeceğiz artık.