Bir değişik iddia: 'Game of Thrones'dan daha iyisini yaptık'

Bir değişik iddia: 'Game of Thrones'dan daha iyisini yaptık'

Osmanlı İmparatorluğu’nu konu edinen “Deliler'' filmi olarak beyazperdeye taşınıyor. Filmin hem başrolü hem de yapımcısı olan Cem Uçan film hakkında, “8 yıldır bu iş için çalışıyorum. Game of Thrones’dan daha iyi...

Osmanlı İmparatorluğu’nu konu edinen “Deliler'' filmi olarak beyazperdeye taşınıyor. Filmin hem başrolü hem de yapımcısı olan Cem Uçan film hakkında, “8 yıldır bu iş için çalışıyorum. Game of Thrones’dan daha iyi bir iş ortaya çıkardık'' dedi. 

GAME OF THRONES KOSTÜM KUMAŞLARINI DENİZLİ'DE ÜRETTİYOR
Filmin hem yapımcılığını hem de başrollerinden birini üstlenen Uçan “Deliler Ocağı, Osmanlı’nın en cesur süvarileri. Dünyada taklidi yapılan ilk askeri birlik. 7 haftadır çekimdeyiz. Görsel anlamda bir şov ve müthiş bir hikaye izleyecek seyirci. Ülkemizde bir algı var, ''İnsanlar Game of Thrones, Vikings’i yapıyorlar. Biz de yapabiliriz ama yapamıyoruz’ diye, aslında biz onlardan daha iyisini yapabiliriz. Filmi izlediklerinde de anlayacaklar. Filmde Kazıklı Voyvoda Vlad Tepeş’i Erkan Petekkaya oynuyor, Fatih Sultan Mehmed’i de Rüzgar Aksoy oynuyor'' dedi. Filmin Avrupa’da da vizyona gireceğini söyleyen Uçan “Game of Thrones kostüm kumaşlarını Denizli’de ürettiriyor. Biz de aynı fabrika ile çalıştık'' diye konuştu. 

Kaynak: Milliyet

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat