Bir Zamanlar Çukurova dizisi seyirciyi çıldırtmaya kararlı! Artık tüm dengeler değişiyor! Züleyha ve Ümit...

Bir Zamanlar Çukurova dizisi seyirciyi çıldırtmaya kararlı! Artık tüm dengeler değişiyor! Züleyha ve Ümit...

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde seyircileri resmen çılgına çevirecek gelişmeler bir bir yaşanıyor. Son haftalardaki şaşırtıcı sahneleri ile izleyenleri ekrana kilitlemeyi başaran dizi yine sürpriz dolu anlar ile izleyenlerini şok içinde bırakacak.

ATV ekranlarında yayınlanan ve ilk çıktığı günden bu yana geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine heyecan dolu sahneler ile ekran karşısındaki seyircisini şaşırtmayı başaracak. Hikayesinde ortaya çıkan son değişimler ile bambaşka bir hal alan Bir zamanlar Çukurova dizisi gündemi sarsmaya devam ediyor.

Bir zamanlar Çukurova dizisi başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Nazan Kesal, Hande Soral, Furkan Palalı gibi isimlere yer vererek her hafta heyecan dolu bölümleri ile ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Sevilen dizi gerilim dolu dakikalar yaşatacak yeni bölümünde seyircisine sürpriz sahneler sunmaya hazırlanıyor.

602edaaec8c3731600840256.jpg

Son bölümlerinde Züleyha ve Ümit arasında yaşanan gergin anlar seyirciyi de adeta sessizliğe boğmuştu. Sürükleyici hikayesi ile Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine bu iki önemli karakterleri kritik sahnelerde bir araya getirmeyi planlıyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi, başarılı hikayesi ile tüm rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

0x0-bir-zamanlar-cukurova-80-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-bir-zamanlar-cukurova-bu-hafta-var-mi-1610546520412.jpg

Son dönemde dizi dünyasında yaşanan çekişmeli rekabet ortamından hiç etkilenmeden milyonlarca seyircisine ulaşmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine son derece vurucu anlar ile seyir zevki yüksek bir bölümle seyircisiyle buluşacak. Özellikle yeni çıkan dizilerle aynı günü paylaşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, kendinden hiç ödün vermeden başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

1344363.jpg

Fikret karakterinin Demir’e karşı güttüğü intikam duygusu devam ederken sosyal medya üzerinden de dizi hakkına inanılmaz tepkiler yağmur olup yağmaya devam ediyor. Ümit karakterini resmen görmek istemeyen Bir Zamanlar Çukurova dizisi izleyenler, Demir ile Züleyha’yı mutlu bir tablo içinde izlemek istiyor. Ancak sevilen dizi, izleyicisini her seferinde şaşırtmayı başarıyor ve bu tepkilere merak uyandırıcı bir şekilde yanıt veriyor.

Medya