Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılık vakti!

Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılık vakti!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan son gelişme herkesin ağzını açık bıraktı.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 88. bölümle 18 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Bu bölümün final sahnesindeki heyecan ise zirvedeydi. Seyircinin ayakta izlediği bu sahneyle dizinin bir sonraki bölümü için şimdiden beklenti yarattı. Gerilimin en üst düzeyde seyrettiği bu kırılma sahnesinde yaşanan çarpıcı olaylar diziye kasvet ve heyecan getirdi.

Başrollerini; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Hande Soral ve Kerem Alışık’ın paylaştığı popüler dizilerden olan Bir Zamanlar Çukurova, dizisinin merak beklenen son bölümle heyecanı zirvede kapattı. Son sahnelere doğru yaklaşırken öyle bir an geldi ki seyirci heyecanla izlerken ilginç sürprizler yaşandı. Final sahnesinde heyecanı yüksek dakikalar yaşandı. Bu olaylar diziye gergin bir atmosfer katarken seyircide tüm duyguların aynı anda yaşanmasına neden oldu.

Bu bölümde Ümit romantik bir akşam yemeği hazırlamış ve evine Demir’i davet etmişti. Çiftin yemek yediği sırada ise kapı çaldı. Ümit kapıyı açtığında ise şoka uğradı. Karşısında Sevda’yı gören Ümit yoğun şok içerisindeyken, Sevda ise soğuk ve sert bir ifadeyle Ümitten, Demir’i çağırmasını istedi. Ümit’in bu durumda ne yapacağı o kadar anlaşılmaz bir hal içindeydi ki gözlerinden anlaşılıyordu. Demir ise tüm bu karşılaşmadan habersiz başına gelecekleri bekliyordu.

Ümit’in bu durumda ne yapacağı o kadar anlaşılmaz bir hal içindeydi ki gözlerinden anlaşılıyordu. Demir ise tüm bu karşılaşmadan habersiz başına gelecekleri bekliyordu. Bir Zamanlar Çukurova’da merakla beklenen son bölüm tüm bekleyişleri karşıladı. Özellikle dizinin final sahnesindeki heyecan ise seyircideki adrenalini tavana çıkardı.

Bu sahnede yaşanan olay diziyi tam ortadan ikiye bölerken Demir, Ümit ve Sevda arasında üçlü bir kutup yarattı. Dizinin 88. Bölümü ile kendimizi hikâyenin içinde hissettiğimiz final sahnesiyle beraber, seyirciyi bir sonraki bölümü beklemeye davet etti.

 

Medya