Bir Zamanlar Çukurova'da büyük ayrılık

Bir Zamanlar Çukurova'da büyük ayrılık

Perşembe günlerinin reyting rekortmeni Bir Zamanlar Çukurova’da son zamanlarda ayrılan oyuncularla beraber yaprak dökümü yaşanıyor. Uzun bir süre önce dizinin başrolü olan Vahide Perçin sağlık sorunlarından ötürü diziye veda etmişti.

Bir Zamanlar Çukurova’nın 86. bölümünü bekleyen seyirci aldığı kötü haberle beraber adeta yıkım yaşadı. Son derece önemli isimlere kadrosunda yer veren dizi ekranlarda adeta ayrılık rüzgarları estirdi. Bu detayın ardından diziyi yakından takip eden kitle kadroya veda eden oyuncunun kim olduğunu merak ederek sağlık sorununun ve durumunun ne olduğunu merak etmeye başladı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gaffur’un eşi Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci dizide son zamanlarda etkin bir karakter olmuş ve başarılı performansıyla sevenlerinden takdir toplamıştı. Ünlü oyuncu hakkında ortaya çıkan haber ise ekranlarda büyük bir yankı uyandırdı. Binlerce kişi Selin Yeninci’nin sağlık durumunun ne olduğunu merak etti.

Bir Zamanlar Çukurova’da koronavirüs şoku!

ATV ekranlarının başarılı yapımlarından birisi olan Bir Zamanlar Çukurova’da Koronavirüs şoku yaşandı. Milyonlarca kişi Selin Yeninci’nin koronavirüse yakalandığını ve evde karantinaya alındığını öğrenince şaşkınlığına engel olamadı. İnternet Haber adlı sitenin iddiasına göre Selin Yeninci’nin sağlık durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma kaldırıldığı belirtildi. Oyuncunun sağlık sorununun nüksetmesinin ardından dizinin senaryosunun değiştiği söylendi.

Selin Yeninci hakkında henüz ne yapımdan ne de doktorlardan bir açıklama gelmemesinin ardından milyonlarca kişi tedirginliğine engel olamadı. Herkes ünlü oyuncunun bir an önce toparlanmasını temenni ederken çoğu kişi Selin Yeninci’nin dizi kadrosundan ayrıldığını ve bir bölüm bile yer almayacağını iddia etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv