Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızından açıklama geldi

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızından açıklama geldi

Her hafta Perşembe günü yayımlanan ve son derece heyecan dolu anların yaşanmasına vesile olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tam 3 sezondur seyirci karşısına çıkıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sadece senaryo değil oyuncular da son derece büyük bir ilgi görüyor. Bunun yanı sıra uzun bir süre önce diziden ayrılan Hünkar karakteri hakkında ortaya çıkan gerçek herkesi büyük bir şaşkınlığın içerisine sürükledi. O isim cenaze sahnesinde travma yaşadığını anlattı.

Vahide Perçin’in Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılığı bekleniyordu fakat diziye ölerek veda etmesi herkesi şaşkına çevirmişti. Hem gidişiyle hem de son sahnesiyle herkesi büyük bir hüsrana uğratan Vahide Perçin, adeta akıllara kazınmıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan o isimden yeni bir açıklama geldi.

dfgdgdfgdge.jpg

Vahide Perçin’in diziden ayrılmasının ardından geçtiğimiz günlerde Bir Zamanlar Çukurova’nın oyuncu kadrosunda yer alan ve Gülten karakterine hayat veren Selin Genç, son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Milyonlarca kişi ne olduğunu anlamaya çalışırken Selin Genç’in açıklamaları deprem etkisi niteliğinde oldu.

efe.jpg

“Çok travmatik bir sahneydi…”

Geçtiğimiz günlerde Bir Zamanlar Çukurova dizisi için açıklamalarda bulunan Selin Genç, özellikle Vahide Perçin’e değinmiş ve “Vahide abla benim hocamdı. Onu aşırı severim ve oyunculuğunu örnek alırım. Tek temennim bir gün onun gibi bir kadın olmak. Dizide çekilen cenaze sahnesinde Vahide ablayı karşımda hareketsiz ve ölü gibi görünce çok zorlandım. Cenaze sahnesinde bir an Gülten olmadım. O sahneyi içimde yaşadım ve çok travmatik bir sahneydi. Diğer arkadaşlarım içinde öyle oldu! Vahide ablayı öyle yatarken görmek, çok sevdiğim bir insanı bu şekilde görmek zordu!” sözlerini dile getirdi.

ergetre.jpg

Vahide Perçin’in hayat verdiği Hünkar karakterinin cenaze sahnesinde son derece büyük bir zorluk yaşadığını dile getiren Selin Genç, o sahnenin kendisi üzerinde travmatik bir etki bıraktığını dile getirdi. Milyonlarca kişi duydukları karşısında şaşkınlığına engel olamadı.

Medya