Birleşik Haziran Hareketi: TAMAM buluşuyoruz!

Birleşik Haziran Hareketi: TAMAM buluşuyoruz!

Birleşik Haziran Hareketi, 13 Mayıs Pazar günü saat 13.00'de bir araya gelerek 'HAYIR' dalgasını 'TAMAM'lamak için Ankara Yenişehir'de bir araya geliyor. Vedat Dalokay Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek etkinliğe herkesin katılımını...

Birleşik Haziran Hareketi, 13 Mayıs Pazar günü saat 13.00'de bir araya gelerek 'HAYIR' dalgasını 'TAMAM'lamak için Ankara Yenişehir'de bir araya geliyor. Vedat Dalokay Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek etkinliğe herkesin katılımını isteyen Birleşik Haziran Hareketi'nin çağrı metni şu şekilde: 

"TAMAM buluşuyoruz! 

HAYIR dalgasını TAMAMlamak için bir araya geliyoruz!

HAYIR’ı dalga dalga, renk renk büyüttük.

Şimdi yarım kalanı TAMAMlamak, el konulan HAYIR’ı sandıkta TAMAM etmek için bir araya geliyoruz. Bir daha HAYIR demek için...HAYIR’ı bir daha dalga dalga büyütmek için omuz omuza veriyoruz. AKP-MHP ittifakına HAYIR diyenler....Tek sesten, aynı renkten, karanlıktan, kasvetten bıkanlar yeni bir başlangıç için TAMAM diyoruz! Türkiye’yi bu karanlık günlerden kurtarmak, geleceğimizi zorbaların, sömürücülerin pençesinden almak için birleşiyoruz!

Oy vermeye! Tek adam rejimine HAYIR demeye! Egemenliğimize sahip çıkmaya çağırıyoruz! Yürüyüşümüzü TAMAM buluşmasıyla, 13 Mayıs Pazar günü Ankara’da (Vedat Dalokay Toplantı Salonu – Kurtuluş Parkı İçi) başlatıyoruz.

TAMAM Buluşalım! HAYIR’ı Çoğaltalım! MEMLEKETİ gün ışığı ve güneşe çıkaralım!"

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem