Bitcoin dip seviyesi belirlendi

Bitcoin dip seviyesi belirlendi

Yatırımcıların tamamı Bitcoin dip seviyesi ile ilgili çeşitli yorumlar yürütüyor. Bu belki de sektörün en önemli konusu olarak biliniyor. Kripto para devi bazen öylesine sert düşüşler yaşıyor ki yatırımcılar ne yapacağını şaşırıyor.

 Bazıları alım yapmaya devam ederken kimileri ise satış yönünde karar veriyor.

Bu alanda deneyimli isimler içerisinde yer alan ve Bloomberg baş emtia uzmanı Mike McGlone son derece önemli açıklamalara yer verdi. Ona göre Bitcoin için dip seviye 30 bin dolar. Bunun altına kolay kolay inmeyecektir. Ayrıca analistlerin bazı uçuk tahminleri olduğunu da söyleyebiliriz.

Kripto para değeri ile ilgili yapılan yorumlara baktığımızda en yüksek seviyenin 69 bin dolar olduğu tekrar hatırlatıldı. En düşük seviye ise 28 bin dolar düzeyinde. Yaşanan olumsuz gelişmeler ile birlikte kripto para devi temmuz 2021 tarihinde 28 bin dolara kadar geriledi.

Bitcoin dip seviyesi

Yaşanan bu ağır gerileme ile birlikte hızlı bir şekilde yükseliş süreci başladı. 69 bin dolara tırmanan Bitcoin burada uzun bir süre kalamadı. Yeniden düştü ve şimdilerde 32 bin seviyesini en önemli destek noktası haline getirdi. Güncel fiyatı 37 bin dolar düzeyinde olan Bitcoin için önümüzdeki yıllar için 1 milyon dolar olacağı yorumları yapılıyor.

Bitcoin alım fırsatı mı veriyor? Uzman analistler değerlendirdi

Ethereum ise genel olarak değerlendirildiğinde en dirençli kripto para birimi olarak kayıtlara geçti. Bitcoin dip seviyesi 30 bin dolar olurken Ethereum kolay kolay 2 bin doların altına inmeyecek gibi görünüyor. En azından analistlerin görüşleri bu yönde. Peki sizce Bitcoin için en düşük seviye ne kadar olacak?

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji