Biz sevgiliyiz, ama hayatımıza başkaları da girebilir: Kylie Jenner ile Travis Scott 'açık ilişki' yaşıyor

Biz sevgiliyiz, ama hayatımıza başkaları da girebilir: Kylie Jenner ile Travis Scott 'açık ilişki' yaşıyor

Önce ayrılan fakat kısa bir süre önce tekrar barıştıkları ileri sürülen Jenner ile Scott'ın 'açık ilişki' yaşamaya başladığı ileri sürüldü.

AÇIK İLİŞKİ İDDİASI

Önce ayrılan fakat kısa bir süre önce tekrar barıştıkları ileri sürülen Jenner ile Scott'ın 'açık ilişki' yaşamaya başladığı ileri sürüldü. İnternetteki TMZ adlı magazin sitesinin ortaya attığı iddiaya göre, 23 yaşındaki Kylie Jenner ile 29 yaşındaki Travis Scot, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edecekler. Fakat birbirlerine bağlılık sergilemeyip dilediklerinde başkalarıyla da birlikte olabilecekler. Yani genç çift bu şekilde "açık ilişki" yaşayabilecek. Jenner ile Scott'ın sözcüleri henüz bu konuda herhangi bir yorum yapmadı.

SIK SIK BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENİYORLAR

Kylie Jenner ile rap'çi Travis Scott, son günlerde sık sık birlikte çıktıkları gezintilerde görülüyordu. Jenner ile Scott, son olarak 3 yaşındaki kızları Stormi ile Disneyland'e yaptıkları gezintide görüntülenmişlerdi. Jenner ve Scott, rap'çinin doğum gününü de birlikte kutlamıştı. Son günlerde Kylie Jenner ile Travis Scott, birlikte birçok yere de gittiler. Jenner da sosyal medya sayfasından bu gezilerle ilgili paylaşımlar yaptı.

rssimage-001.jpg

ÜÇ YAŞINDA BİR KIZLARI VAR

Bu arada People dergisinde de genç çiftle ilgili haberinde Jenner ve Scott'ın tam olarak barışmadığını ileri sürdü. Dergiye göre iki genç, ayrılmış olsalar bile birlikte vakit geçiriyorlar. Bunun nedeni de kızları Stormi. Jenner ile Scott, sık sık kızları Stormi için bir araya geliyorlar.

rssimage2.jpg

İKİSİ DE HAYATINA KİMSEYİ ALMADI

Öte yandan Kylie Jenner ile Travis Scott'ın ilişkilerini bitirdikten sonra hayatlarına kimseyi almadıklarına dikkat çekip çiftin bir araya gelmesinin şaşılacak bir durum olmadığını ileri sürenler de oldu.

İLİŞKİLERİ 2017'DE BAŞLADI

Travis Scott ile Kylie Jenner, 2017 yılında tanıştılar. O sırada Jenner Tyga ile yollarını ayırmıştı. Jenner ile Scott, ilk olarak ünlü Coachella Festivali'nde birlikte görüldüler. Daha sonra NBA maçını birlikte izleyerek ilişkilerini resmen duyurdular. İlişkilerinin başladığı 2017 yılında Jenner hamile kaldı, fakat bunu uzun süre kamuoyunun gözlerinden uzak tuttu.

rssimage3.jpg

'İLİŞKİYE ARA VERDİKLERİNİ' AÇIKLADILAR

Kylie Jenner ile Travis Scott, 2017 yılında MET Gala gecesine de birlikte katıldılar. Bir yıl sonra şubat ayında kızları Stormi dünyaya geldi. Birlikte GQ dergisine poz verdikten birkaç ay sonra ise yollarını ayırdılar. Kendileri bu durumu "ilişkiye ara vermek" olarak nitelendirdiler.

HAYATIYLA İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Jenner ve Travis Scott, ayrılıklarından kısa bir süre önce GQ dergisi için objektif karşısına geçip çarpıcı pozlar verdi. Bu pozlar da uzun süre gündemde kalmıştı. Jenner o pozlarda bacağında, çocukluğundan kalan yara izini photoshop uygulamasıyla sildirmeyi reddetmişti. Jenner, o yara izinin nereden kaynaklandığını da ilk kez anlatmıştı.

rssimage4.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin