Black Shark 4 Pro DXOMark'ı altına üstüne getirdi

Black Shark 4 Pro DXOMark'ı altına üstüne getirdi

Cihaz, stereo oynatma için üstte ve altta tamamen simetrik bir çift hoparlör tasarımına sahip. Ayrıca, müzik, filmler veya oyunlar için özel ayarlarla birlikte geliyor. Önceki modellere benzer şekilde 3,5 mm ses jakı da mevcut.

Yapılan testlerde Black Shark 4 Pro için ses oynatma sonuçları, müzik dinlemekten film izlemeye ve oyun oynamaya kadar tüm kullanım durumlarında tutarlı. DXOMark, telefonun en dengeli frekans yanıtlarından birini verdiğini iddia ediyor.

Etkileyici bir alt uç genişletme ve keskin dinamikler, olağanüstü geniş bir ses sahnesi sayesinde cihazın ses performansı rakiplerini geçmiş görünüyor. Diğer özellikleri sayesinde tutarlı ses adımları ve yumuşak hacimlerde bile anlaşılır içerik sunuyor. Göze çarpan eksiklik, belirli elektronik sinyallerde hafif bir tıslama ve yüksek ses seviyelerinde bozulmaya sahip olması.

black-shark-4-pro.png

Ses kaydına gelince, telefon tüm kullanım durumlarında iyi ve tutarlı performans sergiliyor. Mikrofonlar, iyi düşük orta ve bas, doğal ve gerçekçi orta kademe, hassas tiz ve hassas yerelleştirme ile doğru bir performans sergiledi. Ancak, yüksek sesli ortamlarda kayıt söz konusu olduğunda cihaz geride kalıyor.

 Dinamikler, yüksek arka plan gürültüsünden etkileniyor ve selfie videoları ise dar bir ses alanı performansı sergiliyor. Genel olarak, Black Shark 4 Pro, DxOMark tarafından test edilen tüm telefonların en iyi ses performansçısı. Telefon, tüm kullanım durumlarında son derece tutarlı ve etkileyici performans sayesinde diğer en yüksek puan alan telefonlardan daha iyi performans gösterdi.

Xiaomi, 29 Mart’ta yeni ürün lansman etkinliğini duyurdu

Bilim Teknoloji