Black Shark 4 yakında piyasada

Black Shark 4 yakında piyasada

Black Shark, Ocak ayından beri Black Shark 4 cihazından söz ediyor. Bugün şirket, akıllı telefonun 23 Mart’ta Çin yerel saatiyle 15:00’te tanıtılacağını açıkladı.

Black Shark’ın 23 Mart’ta Black Shark 4 (PRS-A0) ve Black Shark 4 Pro (KSR-A0) olmak üzere iki akıllı telefonu duyurması bekleniyor. Şirket, bu telefonlardan herhangi birinin özelliklerini henüz detaylandırmadı. Ancak daha önceki haberlere göre cihzların 120W şarjlı 4.500 mAh bataryayı olacağını öğrenmiş olduk. Dün şirket yaklaşan Pro modelinde üçlü arka kamera kurulumunu da da doğruladı.

black-shark-4.jpg

Vanilya modeli, akıllı telefonun çentikli bir ekrana sahip olacak. Cihazın arka tarafında yatay olarak hizalanmış üç kamera kurulumu mevcut. Cihada yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı da olacak. Shark 4’un bu özelliklerini ortaya koyan görüntüler TENAA’nın veritabanında listelenmişti. Pro varyantı da ayrıca TENAA tarafından onaylandı. Bu süreçte cihaz hakkında bilinen bilgilere 6.67 ekran da eklendi. Akıllı telefon, Google Play Console’da 8 GB RAM depolama hafızalı olarak karşımıza çıktı. Cihazın AnTuTu puanı ise Snapdragon 888 SoC ile geleceğini ortaya koyuyor.

Cihazın piyasaya sürülmesine çok az kaldı. Piyasaya sürülmeden önce yüksek ihtimal cihaz hakkında bazı yeni bilgiler de edineceğiz. Ancak fiyat ve özelliklerin tüm detaylarına ulaşmak için şimdilik 23 Mart’a kadar beklememiz gerekecek. Ancak yeni modellerin oyuncu telefonlarının içinde en çok tercih edilen modeller arasında yerini alması şaşırtıcı olmayacaktır.

Türkiye uçan araçlarda dünya devi olabilir mi? Ulaştırma Bakanı açıkladı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji