Black Shark, iki yeni modelini resmen tanıttı

Black Shark, iki yeni modelini resmen tanıttı

Black Shark 5 özellikleri ile meydan okuyor! Teknoloji dünyasında marka farklılaştırma stratejisini en iyi uygulayan isimlerden bir olan Xiaomi, oyunseverler için geliştirdiği Black Shark modelleriyle bu alanda en başarılı isimlerden biri haline geldi.

Şirket tarafından bugün tanıtılan Black Shark 5 ve Black Shark 5 Pro modellerine baktığımız zaman, her iki cihazın da gerek oyun gerekse de günlük kullanım için fazlasıyla yeterli oldukları anlaşılıyor.

Black Shark 5 özellikleri

İlk olarak bu telefonların ekranlarına baktığımız zaman, her ikisinde de 144Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç büyüklüğünde AMOLED ekran bulunduğunu görüyoruz. Ancak ekran iki model arasındaki nadir birkaç benzerlikten biri.

Black Shark 5 özellikleri

Black Shark 5 özellikleri ile meydan okuyor!

Öte yandan başta yonga seti ve kamera olmak üzere, birçok konuda Black Shark 5 ve Black Shark 5 Pro modellerinin birbirinden ayrıldığını söyleyelim.

Black Shark 5 Pro modeline baktığımız zaman gücünü Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden aldığını görüyoruz. Ayrıca bu telefonun arka yüzeyindeki üçlü kamera kurgusu 108MP + 13MP + 8MP lenslerinden oluşuyor.

Black Shark 5 özellikleri

Gücünü Snapdragon 870 yonga setinden alan Black Shark 5’de ise ana kamera görevi 64MP’lik lense yüklenmiş. Yardımcı kameralar ise 13MP ve 2MP çözünürlüklerinde.

Her iki telefonda da 120W hızlı şarj destekli 4.650mAh’lık batarya bulunurken, 8GB RAM + 128GB Dahili depolama alanına sahip Black Shark 5’in satış fiyatı 550 dolar, aynı RAM ve depolama alanına sahip Black Shark 5 Pro modelinin fiyatı ise 800 dolar olarak duyuruldu.

WiFi İşyerim ile KOBİ’ler dijitalleşiyor