Black Widow filminden beklentisini açıkladı

Black Widow filminden beklentisini açıkladı

Scarlet Johansson, Avengers: Endgame’in ardından hayranların Marvel’s Black Widow filmiyle bir tamamlanma hissine sahip olmasını istediğini söyledi.

9 Temmuz’da sinemalarda ve Disney+’da vizyona girecek olan film, sonunda karaktere The Avengers’a katıldıktan sonra hayatının nasıl etkilendiğini gösteren bir solo film sunuyor. Kaptan Amerika: İç Savaş ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı olayları arasında geçen film, Natasha Romanoff’un geçmişiyle yüzleşirken, savaş stillerini analiz etme ve kopyalama konusunda uzmanlaşmış bir kötü adam olan Taskmaster şeklinde yeni bir tehdit üstlenirken gösteriyor.

Demir Adam’ın aksine, Kara Dul, karakterinin fedakarlığını onurlandırmak için bir cenaze töreni düzenlemiyor. Bunun yerine, Russo kardeşler, orijinal ekibin Sonsuzluk Taşlarını kullanarak Thanos’un hasarını geri alma planını oluşturduğu sahneyi hazırlıyor. Sahne, orijinal ekibe derinlik vererek kederlerini farklı şekillerde ifade etmelerine izin veriyor; ancak, Stark’ın Iron Man için yaptığı cenaze töreni gibi Romanoff’u gerçekten onurlandırmakta başarısız oluyor. Başrol Johansson, Total Film ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Johansson filmin karakteri için hedefini tartıştı. Johansson, Black Widow’un hikayesine ek olarak, Avengers: Endgame’de Natasha’nın ölümünün ardından hayranların bir kapanış ve tamamlanma hissine varmasını umduğunu açıkladı. Johansson, “Amacımız hayranların bu hikayeden memnun hissetmeleriydi. Bence bu karakterin ölümüyle bir şekilde bir çözüm bulabilirler. Sanki insanlar bunu istiyor gibiydi.” şeklinde konuştu.

Scarlet Johansson

Johansson ve yönetmen Cate Shortland, Russos’un veremediklerini izleyicilere vermek istiyor. Black Widow’a düzgün bir son vermemek haksızlıktı, özellikle de Blip’in ardından takımı yönetmek için en çok çabayı gösteren kahraman olduğu ve Iron Man 2’den beri MCU’da yer aldığı için. Black Widow, MCU’nun 1. aşamasını oluşturan şeyin önemli bir bileşeniydi, kahramanlar ve S.H.I.E.L.D. Black Widow, Romanoff’un ölümünden sonra kalan boşluğu doldurabilecek çeşitli yeni karakterlerin ilk çıkışını yapacak. Ancak, Johansson’ın Natasha Romanoff olarak gösterdiği performansın ardından doldurmaları gereken büyük boşluklar olacak. Black Widow’un Romanoff’a uygun bir uğurlama şansı var ve solo filminin Avengers: Endgame’deki ölümüyle ilgili şikayetlerini düzeltip düzeltemeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Facebook hesap çalma 2021 (denendi çalışıyor!)

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji