BluTV, Haziran takvimini açıkladı

BluTV, Haziran takvimini açıkladı

BluTV, Haziran 2021’de eklenecek içeriklerin bir kısmını açıkladı. İşte o yapımlar.

Renkli Rüyalar Oteli

BluTV’nin orijinal yapımı olan talk show formatindaki “Renkli Rüyalar Oteli”, izleyicilerle buluşacak. Programın sunuculuğunu üstlenen Okan Bayülgen’in, her bölüm farklı otellerde konuklarıyla sohbet edeceği program 9 Haziran’da BluTV’de yayımlanacak.

okan bayülgen renkli rüyalar oteli

Limetown

İlk olarak 16 Ekim 2019 tarihinde yayımlanan Facebook Watch orijinal yapımı drama dizisi “Limetown”, önümüzdeki ay BluTV’nin içerik kütüphanesine eklenecek. Aynı isimli podcast serisinden ekranlara uyarlanan; suç, gizem ve bilim kurgu ögelerine sahip olan yapımın ilk sezonunda 10 bölüm bulunuyor. Bir nörobilim araştırma tesisinde üç yüz kişinin ortadan kaybolmasının gizeminin peşine düşen gazetecinin hikayesini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda; Jessica Biel, Stanley Tucci, Omar Elba, Sherri Saum gibi isimler yer alıyor.

limetown blutv

You Were Never Really Here

Joaquin Pheonix’e 2017 yılında Cannes Film Festivali’nde “En İyi Oyuncu Ödülü”nü kazandıran “You Were Never Really Here”, haziran seçkisinde bulunan yapımlar arasında yer alıyor. Film, başından travmatik olaylar geçen bir babanın kayıp kızını bulmaya çalışmasını anlatıyor. Mücadele edilmesi gereken çok sayıda düşman ve kurtarılması gereken çok sayıda kız vardır.

you were never really here blutv

Sully

Hudson Nehri’ne zorunlu iniş yapmak zorunda kalan bir pilotun gerçek hikâyesini izleyicilere aktaracak olan, Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı, Clint Eastwood yönetmenliğindeki “Sully” de haziran ayında BluTV’de olacak.

sully blutv

Widows

Yönetmen koltuğunda Oscar ödüllü yönetmen Steve McQueen’in oturduğu “Widows”, izleyicilerle buluşacak. Film, ölen eşlerinin borçlarını kapatmak için banka soygunu düzenleyen dört kadının hikayesini konu ediniyor.

widows blutv haziran

Before Sunset

Başrollerinde Ethan Hawke ve Julie Delpy’in yer aldığı, “Before” serisinin ikinci filmi “Before Sunset”, seçkide öne çıkan filmler arasında yer alıyor.

before sunset haziran seçkisi

Little Children

Little Children, bir avuç insanın parklarda, havuzlarda ve sokaklarda şaşırtıcı ve tehlikeli biçimde kesişen küçük dünyalarına odaklanıyor. Kate Winslet ve Jennifer Connelly’nin başrollerini paylaştığı film, üç dalda Oscar ödülüne adaylığı elde etmişti.

little children film

All or Nothing

Timothy Spall’ın başrolünde oynadığı Mike Leigh imzalı “All or Nothing”, sıradan yaşama ve sıradan mesleğe sahip ailelerin Londra’da hayata tutunma hikayesini anlatan bir film.

all or nothing filmi blutv

DISCOVERY+ YAPIMI BELGESELLER DE ARŞİVE EKLENECEK

Discovery+’ın altı yeni içeriği de haziran ayında platformun arşivine eklenecek.  “Testere” serisi ve “Kuzuların Sessizliği” gibi filmlere ilham olan “Ed Gein” ismindeki seri katilin hikayesini anlatan “Ed Gein: The Real Psycho”, Sean Penn’in Haiti depreminin ardından adaya on yıl boyunca yaptığı yardımları anlatan “Citizen Penn”, BluTV’nin haziran seçkisinde yer alacak.

Film yapımcısı Gwen van de Pas’ın geçmişiyle yüzleşmek ve onu çocukken istismar eden adamı polise bildirip bildirmemeye karar vermek için kasabasına geri dönmesini konu alan belgesel film “Groomed” dijital platformda izleyiciyle buluşacak Discovery+ içerklerinden olacak. Ayrıca “The Choice 2016”, “Putin’s Way” ve “The Rise of ISIS” gibi siyasi belgeseller de Haziran ayında platformdaki yerini almış olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv