Böbreğini bağışladığı sevgilisi tarafından aldatılıp terk edildi

Böbreğini bağışladığı sevgilisi tarafından aldatılıp terk edildi

Colleen Le adlı bir kadın, birlikte olduğu erkeğe böbreğini bağışladı. Kısa bir süre sonra ise erkek arkadaşı tarafından aldatılıp terk edildi.

Colleen Le adlı bir kadın, birlikte olduğu erkeğe böbreğini bağışladı. Kısa bir süre sonra ise erkek arkadaşı tarafından aldatılıp terk edildi. Yaşadıklarını anlatan genç kadın, birlikte olduğu erkeğe 17 yaşındayken böbrek hastalığı teşhisi konulduğunu ve böbrek fonksiyonlarının yüzde 5’ten az çalışmasından dolayı diyalize girdiğini söyledi.

Haberi alan Le, kendi böbreğini bağışlamak için test yaptırdı. Sevgilisinin ölmesini istemediğini belirten Le, "Hayatlarımızı sonsuza kadar değiştirecek o telefonu aldık, böbreklerimiz uyumluydu" ifadeleriyle o günü anlattı.

Sevgilisine böbreğini bağışlayan ve onun hayatını kurtaran Le, yedi ay sonra sevgilisinin Las Vegas’a seyahat ettiğini anlattı. Seyahatten dönünce ise Le, sevgilisinin kendisini aldattığını fark etti. Ona bir şans daha veren Le, "Üç ay sonra beni soğukkanlı bir şekilde telefonla arayarak terk etti. Bana ‘böbreğini sadece iyi görünmek için bağışladın’ dedi. Beni her yerden engelledi ve cevap vermeyi bıraktı" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam