Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Bölgesel zayıflama belirgin kıvrımlara ve estetik bir vücuda sahip olmak amacıyla tercih edilen bir işlemdir.

Günümüz teknolojik imkânları doğrultusunda bu amaçla kullanılan yeni nesil cihazlar ve yöntemler bulunur. Profesyonel anlamda uygulanan bölgesel zayıflama yöntemleri vücudun şekil almasında büyük role sahiptir. 

Bölgesel zayıflama denilince ilk akla gelen soğuk lipoliz, liposuction, mezoterapi, ultrasonik ses dalgaları, kavitasyongibi uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde göbek, basen,uyluk bölgesi, kalça, bel, kol ve bacaklar istenilen doğrultuda inceltilir. Böylece fazla kilo problemi bulunan kişiler etkili bölgesel zayıflama yöntemleri ile sağlıklı ve estetik bir görünüme kavuşurlar.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama vücudun herhangi bir alanını hedefleyerekteknolojik cihazlar yardımıyla elde edilen incelme yöntemidir.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Uygulanır?

Bölgesel zayıflama kişiye özel planlandığı için en doğru yöntem tercih edilerek uygulanır. Bu doğrultuda farklı özellikleri ve teknolojik cihazlara sahip bölgesel zayıflama yöntemleri bulunur. Hedeflenen alandaki yağ dokusu yakılarak vücuttan atılır.

Bölgesel Zayıflama Avantajları Nelerdir?

Bölgesel zayıflamanın en önemli avantajı inatçı yağlar vücuttan atılır. Ağrısız ve konforlu bir işlem olduğu için iyileşme süreci oldukça kısadır. İstenilen her bölgede belli miktarda incelme elde edilir.

Bölgesel Olarak Kaç Santim İncelebilirim?

Bölgesel zayıflama tek seanstan ya da birkaç seanstan oluşur. Bu tamamen tercih edilen yönteme bağlıdır. Örneğin liposuction ile vücuttan 5-6 litre yağ alınır. Bu durum hastanın 3-4 santim incelmesini sağlar.

Bölgesel Zayıflama Tedavi Güvenli Midir?

Günümüzde insanların ihtiyacını karşılamak üzere pek çokgüzellik merkezi ve klinik bulunur. Bu doğrultuda eğitimli ve uzman kişilerden destek almak sonucun başarısını etkiler. Bölgesel zayıflama konusunda referans sahibi kliniklerden destek alındığı takdirde güvenilir tedavi yöntemleri ile istenilen mükemmel sonuç alınır.

Bölgesel Zayıflama Tedavisi Ağrılı Mıdır?

Teknolojik özelliklere sahip yeni nesil bölgesel zayıflama cihazları ve uygulamaları sayesinde pek çok tedavi yöntemi ağrısız bir şekilde gerçekleşir.

Değişimi Ne Kadar Sürede Fark Ederim?

İnatçı yağlardan kurtulmak amacıyla tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemleri ile etkili şekilde incelme sağlanır. Dolayısıyla ilk seanstan itibaren gözle görülür farklar oluşur.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel zayıflama fiyatları, tercih edilen klinik doktorun deneyimi ile hastanın vücut tipi ve uygulanan yönteme göre değişir.

Altın İğne Nedir?

Çevresel faktörlere ve yaşlanmaya meydan okuyan altın iğne teknolojisi sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bir uygulamadır. 

Altın İğne Nasıl Yapılır?

İşlem öncesi hastanın cildi temizlenir ve anestezik krem sürülür. Ardından kişiye özel hazırlanan altın iğne başlıkları ile işlem tamamlanır. 30-35 dakika içerisinde tamamlanan işlem kişinin ihtiyacı halinde seanslar şeklinde uygulanır.

Altın İğne Kimlere Nasıl Uygulanır? 

Cilt bakımında yenilik arayanlar için altın iğne son derece ideal bir uygulamadır. Koyu cilt lekeleri, ince çizgiler, akne izleri, genişlemiş gözenekler altın iğne uygulaması ile ortadan kalkar.

Altın İğne Uygulamasının Avantajları

Genç ve güzel bir cilde sahip olmak amacıyla kullanılan altın iğne uygulamasının birçok avantajı bulunur. Altın uçlu mikro iğneler ölü deriyi yok ederek cildin yeniden esneklik kazanmasına yardımcı olur. Kolajen üretimini yeniden tetikleyerek cildi yeniler. Böylece cilt parlak ve sıkı bir görünüm alır.

Altın İğne Tedavisi Nasıl Bir Etki Gösterir?

Altın iğne uygulaması cilt üzerinde gözle görülür olumlu etkiler bırakır. Genç sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilt görünümü kazanılır.

Altın İğne Tedavisinde Hangi Cilt Sorunları Tedavi Edilir?

Leke, akne, gözenek ve ince çizgiler gibi cilt sorunlarında tedavi amaçlı kullanılır.

Altın İğne Fiyatları 2021

Altın iğne fiyatları seans sayısına göre belirlenir.

https://www.floraklinik.com/bolgesel-incelme/  hakkında bilgi için hemen tıklayın.