Boşanma gerekçesi Sarıgül mü? İstifa edip eşinden boşanan Buket Aydın, Sarıgül’le yan yana

Boşanma gerekçesi Sarıgül mü? İstifa edip eşinden boşanan Buket Aydın, Sarıgül’le yan yana

Modacı Barbaros Şansal, geçtiğimiz günlerde Kanal D’deki görevinden istifa edip ardından yedi yıllık eşinden boşanan Buket Aydın’ın siyasetçi Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le olan fotoğrafını sosyal medya...

Modacı Barbaros Şansal, geçtiğimiz günlerde Kanal D’deki görevinden istifa edip ardından yedi yıllık eşinden boşanan Buket Aydın’ın siyasetçi Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Buket Aydın paylaşımın ardından Emir Sarıgül’le beraber çekilen fotoğrafıyla ilgili konuştu. Aydın, “Arkadaşım Emir Sarıgül’den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum” dedi.

Buket Aydın Kanal D Haber Başkanlığı ve Ana Haber sunuculuğu görevinden geçtiğimiz günlerde istifa ettiğini açıklamıştı. Son olarak ise dün yedi yıllık eşi Erce Baykal ile evliliğini noktalayan Buket Aydın’ın Emir Sarıgül’le fotoğrafı ortaya çıktı. Buket Aydın ve Emir Sarıgül’ün fotoğrafını modacı Barbaros Şansal sosyal medya hesabından paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Buket Aydın

“RAHATSIZLIKTAN ÖTÜRÜ ÖZÜR DİLİYORUM”

Konuyla ilgili İnstagram hesabından bir paylaşımda bulunan Buket Aydın, “Telefonumda ve İnstagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp bunu kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah’a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül’den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

EŞİNDEN DE BOŞANMIŞTI

“Yeni bir hayata başlayacağım” diyerek Kanal D Ana Haber’deki görevinden istifa eden Buket Aydın, bugün de yedi yıllık eşi Erce Baykal’dan boşandı.

Uçankuş’un haberine göre; geçtiğimiz haftasonu da Kanal D’deki ana haber sunuculuğu görevinden istifa eden Buket;Aydın bugün Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen dava sonunda eşi Erce Baykal’dan boşandı. Son derece sessiz sedasız ve gizlice yapılan duruşmada iki tarafta da birbirinden hiçbir şey talep etmeyince boşanma tek celsede sonuçlandı.

1 GÜNDE BOŞANDILAR

Buket Aydın’ın avukatı Altın Mimir’in katıldığı duruşmada çocukları da olmadığı, her iki taraf da herhangi bir talepte bulunmadığı için tek celsede boşanma gerçekleşmiş oldu.Taraflar Yargıtay’a başvurma talebinde bulunmayacaklarını ibraz etmeleri nedeniyle boşanmada bir günde kesinleşmiş oldu.

 YENİ BİR YOLA ÇIKMAK İSTİYORUM” DEMİŞTİ

Ünlü sunucu Buket;Aydın da Kanal D’den ayrılırken yaptığı açıklamada “Yepyeni bir hayata” başlayacağının sinyallerini vermişti. Aydın, istifa açıklamasında “16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.” demişti.