BTS’in çizgi romanı okunma rekorları kırıyor

BTS’in çizgi romanı okunma rekorları kırıyor

Güney Kore müziği tüm dünyada fazlasıyla popüler. En popüler gruplar arasında da BTS yer alıyor. Hal böyle olunca bu grupla ilgili çizgi romandan tutun ev eşyasına kadar bir sürü ürün yapılıyor.

Bu fantastik web çizgi romanı, Webtoons Originals serilerinden biri. Çizgi roman, şirketin özel orijinal içerik üretmek için içerik oluşturucularla ortaklık kurduğu bir ürün sonucu çıkmış.

BTS çizgi romanı okunma rekorları kırdı

BTS (Bangtan Sonyeondan olarak da bilinir) yedi üyeden oluşan dünyanın en büyük K-pop grubu. Grup hakkında daha önce 17 Ocak 2019’dan 11 Nisan 2019’a kadar 15 bölüm süren ve şu anda 55 milyondan fazla izlenen Webtoon Save Me adlı drama yayınlanmıştı. Bleeding Cool tarafından kapsanan ve dünya çapında yalnızca iki gün yayınlandıktan sonra 15 milyon izlenmeye ulaştı yapım rekor kırdı. Bu tüm zamanların en yüksek görüntülenen Webtoon lansmanı. Dizideki karakterler Webtoon platformundaki topluluğun yorumlarda bir araya getirdiği çeşitli BTS üyelerini temsil ediyor. Güney Kore’ye olan ilgi bariz ortada olduğu için yapımın ne kadar tuttuğunu söylemeye aslında gerek bile yok. Yıllardır müzik sektöründe dünya çapında başarı elde eden Güney Kore şimdi Squid Game yapımı ile de gündemde.

2023 yılına kadar kriptolarda neler yaşanacak? Analistler açıkladı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji