Bu iPhone 'lar bir servet değerinde

Bu iPhone 'lar bir servet değerinde

Dünyaca ünlü Rus mücevher firması Caviar, kişiye özel iPhone modelleri tasarlamaya devam ediyor. Hali hazırda iPhone modelleri üzerine pek çok tasarıma imza

Dünyaca ünlü Rus mücevher firması Caviar, kişiye özel iPhone modelleri tasarlamaya devam ediyor. Hali hazırda iPhone modelleri üzerine pek çok tasarıma imza atan Caviar, geçtiğimiz gün 3 yeni modeli daha takipçilerine tanıttı.

Caviar tarafından tanıtılan yeni modellere baktığımızda yine bolca altın, pırlanta ve gümüş kullanıldığını görüyoruz. Elbette telefonun fiyatı da kullanılan mücevhere ve mücevherin ağırlığına göre 5 – 6 katına kadar çıkmış durumda. Malum bilindiği üzere iPhone XS 999 dolardan, iPhoneXS Max ise 1099 dolardan satılmakta. Caviar tarafından duyurulan yeni modellerin en ucuzu ise 6380 dolar. Bu da yaklaşık olarak 35.000 Türk Lirası yapıyor.

Elbette görselde belirtilen etiketler iPhoneXS için geçerli olan fiyatlar. Eğer tercihiniz iPhoneXS Max olursa ödeyeceğini ücret 7670 dolara kadar yükselebiliyor. Bu da yaklaşık olarak 41.000 TL yapıyor. Yani ortalama bir otomobil fiyatına mücevherlerle süslü bir iPhoneXS Max satın alabilirsiniz. Elbette bu fiyat üzerine vergilerin dahil olmadığını belirtmek gerekiyor.

Sonuç olarak Caviar lüks odaklı bir şirket. Dolayısıyla özel taşlarla süsenmiş olan iPhone modelleri için böyle absürt fiyatlar talep etmesine de şaşırmamak gerekiyor.

Halide’nin yapımcısından yeni kamera uygulaması: Spectre Camera

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji