'Bu seçim namuslular ve namussuzlar arasında olacak'

'Bu seçim namuslular ve namussuzlar arasında olacak'

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Şerdil Dara Odabaşı'na destekte bulunan gazeteci Metin Uca, "Bu seçim namuslular ve namussuzlar arasında olacak" dedi.

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Şerdil Dara Odabaşı, gazeteci ve sanatçılarla buluştu. Odabaşı'na destekte bulunan gazeteci Metin Uca, "Bu seçim namuslular ve namussuzlar arasında olacak" dedi.

Müjdat Gezen, Zuhal Olcay, Edip Akbayram, Mazlum Çimen, Ege, Metin Uca, Bülent Emrah Parlak, Onur Akın, Çiçek Dilligil, Bora Öztoprak, Nur Sürer, Hüseyin Turan, Burhan Şeşen, Metin Uca’nın da aralarında bulunduğu birçok sanatçıyla bir araya gelen ve misafirlerini kapıda kendisi karşılayan Odabaşı, Kadıköy’le ilgili projelerini anlattı.

Eğitim, kültür, sanat, spor dallarına yönelik öncelikli projeleri olduğunu anlatan Odabaşı, “Her mahalleye bir anaokulu yapmayı hedefliyoruz. Burada evlatlarımızı iyi bir geleceğe hazırlayacağız. Bunu yaparken eğitimcilerimize de yeni bir istihdam sağlamış olacağız. Bizim en büyük projemiz insan. İnsana dokunacağız, bunu da siz sanatçılar ile birlikte başaracağız. Kadıköy, yeniden hoşgörünün başkenti olacak” diye konuştu.

Konuşmasının ardından, tek tek misafirleriyle ilgilenen Odabaşı’na yoğun ilgi gösteren sanatçılar, Odabaşı’na Kadıköy’le ilgili taleplerini iletti: Gecede ayrıca, Odabaşı’nın seçim çalışmaları sırasında atölyesinde tanıştığı kemençe sanatçısı Mustafa Tarhanacı da kendi yaptığı kemençeyi Odabaşı’na hediye etti.

"ŞERDİL BEY'İN KADIKÖY'E GÜZEL KAZANIMLARI OLACAK"

Odabaşı’na destek için davete katıldığını belirten gazeteci yazar Metin Uca ‘Bu yerel seçim namuslular ve namussuzlar arasında olacak bende işine güvendiğim ve kefil olduğum insanların yanında durmaya çalışıyorum. Zaten tavrımı da hayatım boyunca saklamış değilim. Şu kadarını söyleyeyim. Kadıköy kültür sanatın başkenti, insanların kendini rahat hissettiği iyi hissettiği bir yer bunun bozulmasını istemediğim için Kadıköy’ün yanında yer alıyorum. Yerel yönetimin kültür ve sanatın yüzü olduğunu düşünüyorum. Şedil Bey’in Kadıköy’ümüze güzel kazanımları olacağını düşünüyorum. Benim gibi düşünen çok arkadaşım var’ diye konuştu.

Metin Uca

Şerdil Odabaşı’nı desteklediği için davete katıldığını belirten sanatçı Nur Sürer,    “Şerdil Bey’in Kadıköy’e çok iyi geleceğini biliyorum. Özellikle koca koca binalar yapmayacak olması çok güzel. Önce insan demesi çok güzel. İstanbul’da nefes alamayacak durumdayız. Bu kadar kadim bir şehir betonlaştırılmaya devam edilmemeli. Sanat içinde büyük katkıları olacağını biliyorum’ dedi.

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.