Bubilet’ten Alınan Biletler İçin Hiç Ağaç Kesilmiyor

Bubilet’ten Alınan Biletler İçin Hiç Ağaç Kesilmiyor

Bubilet Dijital Bilet Uygulamasıyla Kağıt Tüketimini Sıfırlıyor, Bilinçli Kaynak Kullanımına Dikkat Çekiyor

Sürdürülebilir bir yaşam için tüketim alışkanlıklarımızı yeniden değerlendirmek kullanıcıların olduğu kadar markaların da ortak sorumluluğu. Bu konuda önemli atılımlar yapan markalar arasına dijital bilet satış platformu olan Bubilet de ekleniyor. 

bd7fcd98-976e-4c64-a73a-b2c0b6bf6ea0.jpeg

2017 yılında Hakan Akın ve Özgür Özenen tarafından temelleri atılan Bubilet, farklı kategorilerdeki etkinlikleri, dijital medya platformlarını kullanarak milyonlara ulaştıran yeni nesil bir online bilet satış sitesi. Bugüne kadar hayata geçirdiği organizasyonlar ve milyonlarca insana ulaşan etkinliklerin yanında Bubilet, bu sefer çevreye duyarlı uygulamalarıyla öne çıkmayı başarıyor.

 

Bubilet, dijital bilet uygulamasıyla birlikte kağıt tüketimini sıfırlayarak hem doğal kaynakların korunmasının önünü açıyor hem de kullanıcılarına etkinlik girişlerinde pratik ve kolay bir kullanım sunuyor. 

 

Her gün on binlerce biletin satıldığı Bubilet’te tüm biletleme süreçleri tamamen dijital olarak yürütülüyor. Çevre duyarlılığını artırmak, ekonomik ve sosyal anlamda yaşam kalitesini yükseltmek ve kaynak kullanımlarını kontrol altına almak adına Bubilet’ten satın alınan tüm etkinliklerde kişiye özel dijital biletler oluşturuluyor. Bu dijital bilet sayesinde kullanıcılar etkinlik mekanına QR kod ile giriş yaparak hem zamandan hem de kağıttan tasarruf yapabiliyor. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam