Buket Aydın’ın robot süpürge reklamından alacağı para dudak uçuklattı

Buket Aydın’ın robot süpürge reklamından alacağı para dudak uçuklattı

Buket Aydın, ve köpeği Pablo robot süpürge reklamı anlaşması yaptı. Aydın, robot süpürge reklamından 1 milyon 500 bin lira kazanacak.

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşk ile sıkça gündem olan sunucu Buket Aydın, yeni bir reklam filminde rol aldı. Daha önce İtalyan bir araba markasını tanıtan ve yüklü miktarda ücret aldığı konuşulan Buket Aydın, bu kez de Sunny Türkiye’nin internet reklamlarının yüzü oldu.

Sabah’ta yer alan habere göre köpeği Pablo ile robot süpürge tanıtan Aydın’ın aldığı para dudak uçuklattı. Buket Aydın’ın firma ile 1 milyon 500 bin TL’ye anlaştığı belirtildi.

Buket Aydın, iş insanı Erce Baykal’la 2013 yılında dünya evine girmişti. Ancak Buket Aydın ve eşi Erce Baykal 13 Mayıs 2020 tarihinde tek celsede boşanmıştı. Evliliğinin bitmesinin ardından güzel sunucu Buket Aydın, Emir Sarıgül ile bir dargın bir barışık aşk yaşamıştı.

Buket Aydın, son dönemde Instagram pozları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerin biri haline geldi. 37 yaşındaki Buket Aydın estetikli değişimiyle de adından söz ettiriyor. Popüleritesini oldukça arttıran ünlü isim, reklam filmlerinde rol almaya başladı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem