Bülent Ersoy, İlyas Tetik'in intihar etmesi hakkında ilk kez konuştu

Bülent Ersoy, İlyas Tetik'in intihar etmesi hakkında ilk kez konuştu

Keman virtüözü İlyas Tetik'in ekonomik sıkıntı yaşadığının öğrenilmesi camiadaki sevenlerini üzmüştü. Bülent Ersoy'un, Tetik'in programını iptal ettirdiği iddiası da ortaya atılmıştı. Ersoy, o iddiaya ilgili ilk kez konuştu.

Bülent Ersoy, Pendik'te hizmete başlayan bir güzellik merkezinin açılışına katıldı.

Ersoy, ünlü keman virtüözü İlyas Tetik'in ölümüyle ilgili ilk kez konuştu.

"GURURUNA YEDİREMEMİŞ"

İlyas Tetik'i programında istemediği iddia edilen Bülent Ersoy, "İlyas Tetik 5 vakit namaz kılan birisiydi. O gün camiye gitmiş sonra eve gelmiş ve ortadan yok olmuş. Aramış taramışlar sonra evin çatısına çıkıyorlar bir de bakıyorlar kendisini asmış. Bu asma işlerini genel olarak düşünürsek bu 1-2 günde olacak bir iş değildir. Bu öyle uzun zaman öncesinden planlanan bir şeydir. Aylar önce bunun ayarlanması lazım. Demek ki düşünmüş taşınmış ben bu insanların yüzüne nasıl bakacağım düşüncesiyle gururuna yediremeyerek intihar etmiş" dedi.

dsc-5140.jpg

"ALLAH KİMSEYİ ŞAŞIRTMASIN"

Sözlerini sürdüren Ersoy, "Allah esirgesin böyle bir insan nasıl intihar eder? Karıncaya can veren Allah diyoruz biz kim oluyoruz da kendi canımızı alıyoruz? Ancak Hak Teala sana ayırdığım süre bu kadar diyecek biz de hayata veda edeceğiz. Allah şaşırtmasın. Allah gani gani rahmet eylesin yattığı yerler Cennet olsun" diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin