Bülent Ersoy, Zeki Müren'i övdü: Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim

Bülent Ersoy, Zeki Müren'i övdü: Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim

Merhum sanatçı Zeki Müren'i ölüm yıl dönümünde anan Bülent Ersoy, "Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim" ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoy (69), önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir estetik merkezinden çıkan Ersoy'un makyajsız oluşu gözlerden kaçmadı.

"Gerektiği zaman estetik yaptırıyorum"

Bülent Ersoy, "Bir işlem mi yaptırdınız?" sorusuna, "Böyle yerlere geldiğinizde illa estetik mi yaptırmak lazım? Bir arkadaşımı ziyaret ettim ama gerektiği zaman ve ihtiyaç halinde yaptırıyorum" yanıtını verdi.

"Yakında ben de giderim"

Merhum sanatçı Zeki Müren'i ölüm yıl dönümünde anmayı da ihmal etmeyen sanatçı, "Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Kendisini rahmet ve özlemle anıyorum. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim" diye konuştu.

"Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım"

Öte yandan Ersoy, geçtiğimiz hafta sunuculuğunu yaptığı 'Benzemez Kimse Bize' adlı programdaki görüntüsünün ardından estetik yaptırdığı yönündeki iddialara yanıt vermişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bülent Ersoy, "Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım" demişti.

 

(Habertürk)

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin