Bülent Serttaş: 12 bin liralık çantam var. Rabbim fazla verip şaşırtmasın

Bülent Serttaş: 12 bin liralık çantam var. Rabbim fazla verip şaşırtmasın

“Rabbim fazla verip de şaşırtma beni’ diye çok dua ediyorum”

Şarkıcı Bülent Serttaş, kendisine dair merak edilenlerle ilgili olarak Akşam gazetesinden Yasemin İlan’a konuştu . 40 yıl önce İstanbul’a geldiğinde bakıp iç geçirdiği, kiracı olmayı hayal ettiği villalardan aldığını, çok pahalı arabalara sahip olduğunu söyleyen şarkıcı, “Rabbim fazla verip de şaşırtma beni’ diye çok dua ediyorum” dedi.

“12 BİN LİRALIK ÇANTA KULLANIYORUM”

Serttaş, giyime de çok para harcadığını belirterek “Alınan meslektaşlarım olacaktır lakin ben bu işe yatırım yapıyorum. Trençkotumun 16 bin 500 lira olduğu yazıldı lakin elimdeki çantayı görmediler. 12 bin liralık çanta kullanıyorum” ifadesini kullandı.

Türkücü, ‘Ağlama anam’ adlı şarkısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı üç kere ağlattığını anlattı:

“EN ZAYIF NOKTAMDAN YAKALADIN”

“Hayatımı döndüren, beni ben yapan dönüm noktam olan şarkı ‘Ağlama anam’dır. Ondan önce de çok şarkım patlamıştı lakin insanların beni yüreğine koyduğu şarkı ‘Ağlama anam’ oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da üç kez ağlattım bu şarkıyla. Hatta ilkinde şöyle yakamı tuttu, kendine doğru çekti ve ‘Zalım en zayıf noktamdan yakaladın beni’ dedi.

“ANNESİNE DÜŞKÜNDÜ”

Malum Sayın Cumhurbaşkanımız da rahmetli annesine çok düşkündü. İşte orada Bülent Serttaş’ın yönü de değişti, sanat anlayışı da. İnsanların neyi sevip sevmeyeceğini öğrendim, kendime bir yol çizdim. Sahnede gördüğüm ilgiyi şarkılarıma yönlendirdim.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin