Burhan Kuzu’dan Fatih Altaylı’ya: Mahkemede hesaplaşacağız!

Burhan Kuzu’dan Fatih Altaylı’ya: Mahkemede hesaplaşacağız!

Burhan Kuzu'nun Abdülhamit'le ilgili sözlerine hem Fatih Altaylı'dan hem de Ahmet Hakan'dan tepki gelmişti. Burhan Kuzu'nun Altaylı'ya cevabı sert oldu.İşte Burhan Kuzu'nun cevapları:Fatih Altaylı; benim şahsımdan ne istiyorsun?...

Burhan Kuzu'nun Abdülhamit'le ilgili sözlerine hem Fatih Altaylı'dan hem de Ahmet Hakan'dan tepki gelmişti. Burhan Kuzu'nun Altaylı'ya cevabı sert oldu.

İşte Burhan Kuzu'nun cevapları:

Fatih Altaylı; benim şahsımdan ne istiyorsun? AK Parti’ye olan nefretini bana saldırarak mı çıkarmaya çalışıyorsun? Sen kimsin de benim akademik kariyerimi sorgulama cüretini gösteriyorsun? 2 tane program yaptın diye kendini bilim adamı mı zannettin? Mahkemede hesaplaşacağız.

Fatih Altaylı Profesörlük ünvanını bakkaldan almadım. Sorbonda eğitim görmüş bir bilim adamıyım. Mithat Paşanın kim olduğunu ve nasıl öldürüldüğünü bilmediğimi düşünecek kadar vahşi bir ruh haline sahipsin. Bir alıntı oduğu için dikkatten kaçmış. Sözün özünü neden tartış mıyorsun?

Ahmet Hakan! Seni Fatih Altaylı ile aynı yaklaşımda görmekten son derece üzgünüm. Bir bilim adamı kolay mı yetişiyor? Bir yerden alıntı yaptığım için böyle bir durum oluştu. Mithat Paşanın ne zaman ve nasıl öldürüldüğünü bilmediğimi düşünecek kadar insafını kaybetmişin. Özünü konuş...

İşte Kuzu'nun paylaşımları: