Buse Terim'in yeni evinin kirası dudak uçuklattı!

Buse Terim'in yeni evinin kirası dudak uçuklattı!

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, Tarabya’daki evinden taşındı. Ortaköy’de lüks bir siteye taşınan Buse Terim’in aylık ödeyeceği kira dudak uçuklattı.Ortaköy’de lüks bir siteye geçen Buse Terim’in aylık...

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, Tarabya’daki evinden taşındı. Ortaköy’de lüks bir siteye taşınan Buse Terim’in aylık ödeyeceği kira dudak uçuklattı.

Ortaköy’de lüks bir siteye geçen Buse Terim’in aylık ödeyeceği kira ortaya çıktı.  İkinci çocuğunu kucağına aldıktan sonra daha geniş bir eve geçen teknik direktör Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, yeni lüks evi için kesenin ağzını açtı.

Ünlü isim, Tarabya’dan taşınarak Ortaköy’de bulunan lüks bir sitede ailesiyle birlikte kiraya çıktı. Buse Terim, yeni evine Nil ve Naz için özel dekorasyon yaptırdı. Sitede yüzme havuzu, oyun alanları ve hobi odaları yeri alıyor.

40 BİN TL KİRA

Kızlarının rahat edebileceği merkezi konumda bir yere taşınan ünlü isim, evin taşınma işlemlerini ise günümüzdeki günlerde bitirecek. Buse Terim'in 40 bin TL kira ödediği iddia edildi.<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam