Büyük terbiyesizlik: TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı sosyal medyadan siyasilere küfretti!

Büyük terbiyesizlik: TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı sosyal medyadan siyasilere küfretti!

20 yıldır Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan inşaat mühendisi Bora Ülker Niyazoğlu sosyal medya hesabından siyasetçilere ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

 

TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Bora Ülker'in sosyal medya hesabından attığı tweetler şaşkınlık yarattı. İnşaat mühendisi olan ve halen TEDAŞ Varlık Yönetimi Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bora Ülker muhalefet partilerine ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu… Ülker, Twitter'daki sayfasından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Devlet Bahçeli ile bir fotoğrafını yayınlayarak “Esas duruşunu bozma. Bir gün hepiniz…” diye yazdı. Ardından CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın bir açıklamasını paylaşarak “Size Türk diyenin size Müslüman diyenin alayını…” diye yazdı. İYİ Parti için de “İP'in bir ucu Kandil'de bir ucu Fetö'de… APLA ortada İP atlıyor. Ya arkasından giden ipsiz, sapsızlar.. Siz kimin İP'iyle kuyuya indiniz. Kuyunun sonu karanlık. Dibi görünmeyen kuyuya inme. Boğulursun cancağızım!” dedi.

‘YALANCI' DİYE YAZDI

Meral Akşener'e de “Yalancı” diyen Ülker, Akşener'in corona olması temennisinde bulundu. Ülker, Akşener'in fotoğrafını paylaşarak “Bu kadın müfteri, bu kadın yalancı! Ula Corona! Git görün ona! Ula bu karı teröristlere ve Fetö'cülere af çıkmadi diye mu bozuldi? Yoksa corana mi uğradi ona? Eeee kolay gelsün Corona.. Bakalum hanginuz daha kuvvetlü virus” dedi. Ülker, DEVA Partisi Lideri Ali Babacan için “Hayırdır Sir Ali! Kendini Ali Baba bu ülkeyi de Ali Babanın çiftliği mi sandın? Kraliçenin gülüne FETÖ suyu verilmiş sen de bu zehiri aktarlarda millete deva mı satıyorsun! Senin gibi beslemelerin, besmelesiz ağızlara Devlet Beyi alması reva mı hakka! Senden gelen deva devamıdır halka” dedi.  

AKŞENER'E ‘KORONA OL' DEDİ

Bora Ülker attığı tweetlerden birinde İYİ Parti lideri Meral Akşener'in korona kapmasını istedi. Akşener için “Bu karı” dedi.

CHP'Lİ ÖZTRAK'A DA HAKARET ETTİ

Sosyal medya hesabından CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın bir açıklamasını paylaşan Bora Ülker, “Size Müslüman diyenin…” yazdı.

TUNÇ SOYER'E TEHDİT

  BirGün'den Mustafa M. Bildircin'in haberine göre, Ülker’in, tehdit içerikli paylaşımlar yaptığı da öğrenildi. Ülker, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in açıklamalarına ilişkin şu paylaşımı yaptı: “Dikkat et komünist alçak. Camiye, ezana, bayrağa dokunursan vallahi canınıza, kanınıza dokunuruz. Billahi o camilerden sela dinlemekten yorulursunuz. Leşlerinizi bile kaldıramazsınız. Devrim Marşını bilmem ama ölçtürürüz kefeni arşın arşın. Dinlersiniz cehennemin dibinde Partizan Marşı.”

Etiketler :