Çağla Şikel, Alişan'ı dostça uyardı

Çağla Şikel, Alişan'ı dostça uyardı

Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Şikel, günlük giyim tarzıyla ve makyajsız haliyle sade ve şık görünürken sempatik tavırlarıyla muhabirlerin Alişan ile ilgili sorularını yanıtladı. Çağla...


Çağla Şıkel, geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Şikel, günlük giyim tarzıyla ve makyajsız haliyle sade ve şık görünürken sempatik tavırlarıyla muhabirlerin Alişan ile ilgili sorularını yanıtladı. Çağla Şikel, yakın arkadaşı Alişan ve sevgilisi Buse Varol hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Alişan ve Buse Varol'la birlikte “Dostlar Mahallesi'' dizisinde rol alan Çağla Şıkel dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

5a573a2dc03c0e19a0c201de-001.png

"HIZLI ADIM ATMA ALİŞAN"

Şİkel, Alişan'ın, Buse Varol'la ilişkisiyle ilgili şunları söyledi: "Aileleri tanıştı. Alişan'a 'Hızlı adım atma' diyorum ama insan o duyguyu tadınca engel olamıyor. Karakterleri birbirine yakın. İnşallah güzel bir yuvaları olur."

Dostlukları uzun yıllara dayanan ikilinin beraber rol aldıkları son dizide yeniden aşkı bulmasıyla Alişan'ın tekrar dost nasihatına ihtiyaç duyacak gibi görünüyor.Alişan son zamanlarda aşk hayatıyla gündemden düşmüyor. Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'la ilişkisinde kıl payı evlilikten dönen Alişan, aşkından çok yaptığı gaflarla tepkilere sebep olur hale gelmişti.Yıldırım hızlı aşklarıyla da meşhur şarkıcı bu kez de nasihatları dinleyecek gibi görünmüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem