Çaldığı köpeğin çenesini kesti: Serbest bırakıldı

Çaldığı köpeğin çenesini kesti: Serbest bırakıldı

Aydın Didim’de O.A.A. isimli şahıs İlhan Tombakoğlu’na ait bir yaşındaki Çiko isimli köpeği çaldıktan sonra arabasına koyarak evine götürdü.

O.A.A. burada bir yaşındaki köpeğin çenesini kesti ve boş bir araziye bıraktı. Köpeğinin kaçırıldığını fark eden İlhan Tombakoğlu, güvenlik kamerası görüntüsünden tespit ettiği aracın plakasını polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri saldırganı gözaltına aldı. Saldırgan, emniyetteki işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Boş bir arazide kanlar içinde bulunan Çiko ise tedavi altına alındı.

‘DAYANAMADIM VE AĞLADIM”

İlhan Tombakoğlu, saldırganı ve Çiko’yu güvenlik kameraları sayesinde bulduklarını ifade etti. Çok üzgün olduğunu belirten Tombakoğlu, “Güvenlik kamerası görüntüleri olmasaydı Çiko’yu bulamazdık. Belki de şu an ölmüş olacaktı. O vahşeti görünce dayanamadım ve ağladım. Alkollü olduğunu öğrendiğimiz kişi bıçakla çenesinin altından yaralayıp kanlar içinde bırakmış. Şikayetçi oldum. Ancak serbest kalmış. Böyle bir vahşeti nasıl yaptığını hala anlamış değilim. Çiko hem benim hem de Didim’de herkes tarafından çok seviliyor. Çok üzgünüz. Bunu yapana gerekli cezanın verilmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa