Camdaki Kız dizisine Enis Arıkan şoku! Görenleri gülme tutuyor ama algıları yıkacak! Oyunculuğunu bir kez daha ortaya koyacak! "Her an bir şaka yapacak gibi!"

Kanal D ekranlarından yeni bir serüvene başlayan başarılı dizi, ekranlarda rekor kırmaya devam ediyor. Dizi dünyasına ilk kez girmesine rağmen reytinglerde büyük bir oran elde eden Camdaki Kız dizisinde neler olacak merakla bekliyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız isimli kitabından hayat geçirilen akıcı dizi, ilk bölümüyle seyircisinden tam puan almıştı. Perşembe günlerinin yıldız dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisini ezip geçen ve ilk sıraya daha 2. bölümünde oturan Camdaki Kız dizisi, dikkatleri üzerine çekti. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı diziye bir isim daha katıldı! 

Diziye giriş yapan Enis Arıkan, en son Exxen platformunda yapmış olduğu programla çok konuşulmuştu. Birbirinden farklı isimleri programında ağırlayan Enis Arıkan, şimdide Camdaki Kız dizisinde gözüktü! Seyircilerin tepkisi ise çok farklı oldu. Komedi yapımlarında daha sık anılmasına rağmen bir dram dizisine giriş yapan Enis Arıkan, algıları yıkacak!

fgvdxggfc.jpg

“Enis’i görünce çok güldüm. Ben şimdi nasıl ciddiye alacağım diziyi. Enis, her an bir espri patlatabilir gibi duruyor.”, “Biz Enis’i komedide tanıdık ve sevdik. Böyle bir rolle dönüm noktası yapacaktır” gibi birçok yorum alan Enis Arıkan'ın en yakın arkadaşına da övgüler gitti!

gbghbfgfch.jpg

Enis Arıkan ve Ezgi Mola bilindiği üzere iki yakın arkadaş. İkilinin de Gülseren Budayıcıoğlu gibi bir yazarın kitaplarının diziye dönüştüğü yapımlarda yer alması seyirciyi, "Ezgi Mola ve Enis Arıkan'ı dram dizisinde görmek hepimize büyük şok olmuştu, olacak. Kendilerini geliştirmek için mükemmel bir hamle yaptılar" sözlerini dile getirdiler.

jyhjghgjh.jpg

Muzo karakteri ise ailenin en saygı duyulan isimlerinden birisi olacak. Zeki ve çalışkan Muzo, çocukken geçirdiği bir rahatsızlık yüzünden insanlardan uzak durmayı tercih etmiş olacak. Şimdilik hastalığı belli olmasa da izleyicilerin birçok öngörüsü bulunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv