Camdaki Kız Dizisinin Karakterleri Merak Ediliyor! O Karakter Çok Şaşırtacak

Camdaki Kız Dizisinin Karakterleri Merak Ediliyor! O Karakter Çok Şaşırtacak

Camdaki Kız etkileyici senaryosu ile izleyicinin beğenisini kazandı. Her fragmanında yeni olay yaşanan dizide o karakter seyirciyi çok şaşırtacak. İşte diziye gelen yeni oyuncu

Camdaki Kız yayınlandığı ilk bölümü ile dikkatleri çekmeyi başardı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizideki olaylara gerçek bir hikâyeye dayanıyor. Bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizideki karakterler şimdiden merak edilmeye başlandı. Diziye konu olan aşk Nalan ve Sedat arasında yaşanacaktır. Hem Nalan ve Sedat hem de aileleri ilginç ve hastalıklı özellikler taşıyor. Zamanla bütün karakterlerin hayatındaki sırlar da açıklığa kavuşacak.

Camdaki Kız Karakterleri ve Konusu Camdaki Kız Oyuncuları ve Hikayesi - TV Gündemi

Nalan ve Sedat

 

Nalan annesi emekli edebiyat öğretmeni Feride ve babası emekli Vali Adil ile birlikte zengin bir hayat sürer. İyi bir eğitim almıştır iç mimar olarak çalışıyor. Ancak annesi geçmişte yaşanan bir olay yüzünden travma geçirir ve bunun bütün acısını Nalan'dan çıkarır. Hayat dolu bir genç kadın olmasına rağmen çocukluğu ve genç kızlığından itibaren annesi ile ilişkisi oldukça problemlidir. Babası ise kızının mutluluğunu düşünen, ailesine düşkün ve dürüst bir insan olarak bilinir.

Camdaki Kız dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Camdaki Kız oyuncu kadrosu | Habertos

Sedat ise aşırı derecede cimri olan ve evdeki her şeyi gramla ölçtüren Rafet ve eski bir aşiret kızı olmasına rağmen Rafet'in dayattığı yaşam tarzı yüzünden ezilen Gülcihan'ın oğludur. Lüks araba ve yatlara düşkün olan Sedat aslında sevgi dolu ama yeterince sevilmemiş birisidir. Annesi oğluna düşkün olsa da babası ilişkilerinde hep engel olmuştur. Ailenin diğer çocuğu Selen ise herkesin sorununu çözen ve ailesine hep yardımcı olan birisidir.

Sürpriz Evlilik

 

Rafet oğlunun evli ve çocuklu bir sosyetik güzel olan Canan ile ilişkisinden ve genel yaşam tarzından memnun değildir. Hemen evlenmesini ve daha üzenli bir hayatı olmasını ister. Babasının seçtiği Yasemin'le evlenmek istemeyen Sedat'a Selen yardım eder ve şirketlerinde çalışan Nalan'la evlenmesi konusunda yönlendirir. Nalan ve Sedat kendilerini birdenbire evlilik hazırlıkları içerisinde bulacaktır.   

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem