Camdaki Kız'da Hayri rolünü kim canlandıracak?

Camdaki Kız'da Hayri rolünü kim canlandıracak?

Dizinin 2. sezon çekimleri başladı. Dizinin sezon finalinde ortaya çıkan ve Nalan'a yardım eli uzatan Hayri isimli karakteri kimin canlandıracağı ise merak ediliyordu. Dizinin öyküsüne damga vuracak olan Hayri için yeni bir isim ortaya atıldı.

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan ve Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan 'Camdaki Kız'ın yeni sezon çekimleri başladı.

Camdaki Kız dizisi 10 Haziran'da ekrana gelen 9. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Büyük ses getiren final bölümünde beklenen düğün gerçekleşti. Son sahnede Nalan'ı, annesinden yardım istedi. Ancak annesi yüz vermedi ve Nalan otel odasının kapısında ağlamaya başladı. Hayri adındaki bir görevli kendisine yardım elini uzattı ve üzerine bir şey örttü. Dizinin öyküsüne damga vuracak olan Hayri karakterini kimin canlandıracağı ise merak konusu oldu.

Bazı dedikodulara göre İbrahim Çelikkol, Erkan Kolçak Köstendil ve Celil Nalçakan ile görüşülmüştü. Hatta Celil Nalçakan favori deniyordu.

640xauto.jpg

Son haberlere göre ise Hayri karakterinin sahibi Cihangir Ceyhan olduğu iddia edildi. Çukur dizisindeki uzun süre rol alan Cihangir Ceyhan son olarak Alev Alev'de başrol oynamıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin