Can Ataklı ve Cem Küçük arasında 'yalancı-cahil' kavgası

Can Ataklı ve Cem Küçük arasında 'yalancı-cahil' kavgası

Canlı yayında başkanlık konusunu tartışan gazeteciler Can Ataklı ve Cem Küçük birbirini yalancılık ve cahillikle suçladılar. Can Ataklı, kendisine 'yalancı' diyen Cem Küçük'ü 'Sen hem yalancısın hem cahil. Haddini bilmiyorsun'...

Canlı yayında başkanlık konusunu tartışan gazeteciler Can Ataklı ve Cem Küçük birbirini yalancılık ve cahillikle suçladılar. Can Ataklı, kendisine 'yalancı' diyen Cem Küçük'ü 'Sen hem yalancısın hem cahil. Haddini bilmiyorsun' diye uyardı. Tartışma öyle bir boyuta geldi ki Moderatör bile ayıramadı.

Nisan ayında yapılması planlanan referandumda oylanacak olan partili cumhurbaşkanlığı sisteminin masaya yatırıldığı programın başında KHK ile meslekten atılan akademisyenler tartışılırken aralarında küçük gerilimler yaşanan Can Ataklı ve Cem Küçük, konu başkanlığa geldiğinde ortam birden değişti. Sözlü kavga başladı.

"HADDİNİ BİLMİYORSUN"

Cem Küçük’ün Can Ataklı’ya hakaret ederek ''yalancı’ demesi ise ipleri kopardı. Ataklı’nın da Küçük’e “Sen baştan aşağı yalansın. Hem cahil hem yalan. Ahlaklı ol. Haddini bilmiyorsun'' diyerek cevap vermesi ile stüdyoda tansiyonu iyice yükseltti. Moderatörün araya girme çabaları dahi sonuç vermedi.

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv