Canan Kaftancıoğlu'na küfür eden AKP'li oyuncunun mesajı tepki çekti

Canan Kaftancıoğlu'na küfür eden AKP'li oyuncunun mesajı tepki çekti

AKP'ye yakın oyuncu Recep Terzi'nin ikiyüzlü mesajları sosyal medyada büyük tepki çekti.

AKP'ye yakın oyuncu Recep Terzi'nin ikiyüzlü mesajları sosyal medyada büyük tepki çekti.

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi ve önceki gece dünyaya gelen oğlu Hamza Salih’e ilişkin sosyal medyada yer alan bazı çirkin paylaşımlar büyük tepki çekmişti. Söz konusu paylaşımlar tartışma yaratmaya devam ederken, AKP'ye yakın oyuncu Recep Terzi'nin bir mesajı dikkat çekti. Terzi kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Esra Albayrak'a sahip çıktı. Terzi, Esra Albayrak için atılan mesajları "alçaklık" olarak değerlendirerek, "Yapılan hakareti, alçaklığı, kahpeliği nefretle kınıyorum, kimin eşi, annesi veya kız kardeşi olursa olsun" dedi.

'SAMİMİYETSİZ VE İKİYÜZLÜ'...

Ancak, Terzi'nin bu paylaşımı "samimiyetsiz" ve "ikiyüzlü" bulundu. Zira, sosyal medya kullanıcıları Terzi'nin 2 Mayıs'ta attığı bir tweet'i hatırlattı. Terzi, söz konusu tweet'inde, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na alenen hakaret etmişti. Dün Kaftancıoğlu'na saldıran, bugün ise o gün kendisinin kullandığı dili başkalarının kullanmasını eleştiren Terzi, sosyal medyada alay konusu oldu.

Recep Terzi, Albayrak için, şunları yazdı:

"Esra Albayrak'a yapılan hakareti alçaklığı kahpeliği nefretle kınıyorum, Kimin eşi annesi veya kız kardeşi olursa olsun! Kadınlarımıza alçakca saldıranın partisi patırtısı görüşü veya duruşu ne olursa olsun en adi şerefsizdir namussuzdur. #namussuzsunuz"

Recep Terzi'nin iki farklı paylaşımı şu şekilde: