Caner Erkin yine yakalandı! Mahkemelik olduğu Mete Kalkavan'a bu kez bela okudu

Caner Erkin yine yakalandı! Mahkemelik olduğu Mete Kalkavan'a bu kez bela okudu

Beşiktaş'ta oynarken Mete Kalkavan'a hakaret etmiş olduğu için 6 maç ceza alan ve mahkemelik olan Caner Erkin, bu kez Başakşehir formasıyla benzer bir durumda yakalandı.

Süper Lig'in 25. haftasında Başakşehir ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısında Başakşehir'in futbolcusu Adnan Januzaj, 35. dakikada kırmızı kart görmüş oldu.

VAR'DA İZLEYİP KARTI GÖSTERDİ

Maçın 35. dakikasında dengesini kaybedip yere düşen Başakşehirli oyuncu, Gedson Fernandes'in ayaklarını yerden kesti. VAR'da izlenen pozisyonun peşinden kırmızı kart çıktı.

BAŞAKŞEHİR'DEN İTİRAZ

Januzaj ve Başakşehirli futbolcular, yargıcı Mete Kalkavan'a itirazda bulunmuş oldu. Ancak netice değişmedi. Kırmızı kartın peşinden kameraya yakalanan Caner Erkin'in verdiği tepki toplumsal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

BELA OKUDU

Yedek kulübesinde oturan Caner, kırmızı karttan sonrasında yerinden fırladı. Arkası dönük olan Mete Kalkavan'a doğru "Allah senin belanı versin" sözlerini sarf etti. Ancak yargıcı bu sözleri işitmedi. Caner'in verdiği tepki, 2018'deki maçı akıllara getirdi.

YİNE AYNI MAÇ

Caner, Beşiktaş forması giyerken Başakşehir maçında yargıcı Mete Kalkavan'a arkasından sövgü ederken yakalanmıştı. TV görüntülerine yansıyan vakadan sonrasında Caner'e 6 maç ceza verilmişti. Bu vaka yüzünden 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Caner, Tolgay Arslan'ın tanıklığı sonrası beraat etti.