CANLI YAYINDA 400 LİRALIK TUVALET KAĞIDI SOHBETİ Aslıhan Turan 2. Sayfa programında anlattı

Aslıhan Doğan Turan'ın evindeki tuvalet peçetesi 'yok artık' dedirtti

Geçtiğimiz günlerde Instagram'dan oğulları ile birlikte yaptığı paylaşımlar nedeniyle 'para içinde yüzüyorsun' tepkisiyle karşılan Aslıhan Doğan Turan şimdi de evindeki siyah renkli tuvalet peçetesiyle gündem oldu. Aslıhan Turan'ın evine ziyarete giden sosyal medya fenomen Ala Tokel, siyah tuvalet kağıdını sosyal medya hesabından paylaştı. Peçetelerin fiyatı ise dudak uçuklattı. 

Galatasaray'ın yıldızı futbolcu Arda Turan'ın 2018 yılında evlendiği Aslıhan Doğan Turan, son dönemde sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. İlk oğlu Hamza Arda'yı 2018'de, ikinci oğlu Asil Aslan'ı ise Haziran 2020'de dünyaya getiren Aslıhan Doğan, oğullarıyla birlikte aynı pijama takımını giyerek poz verince reklam yaptığı için Instagram'da eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Aslıdan Turan'a "Hala çocuklarını reklam aracı olarak kullanıyorsun" şeklinde yorumlar yapılmıştı.

aslihan-dogan-siyah-tuvalet-kagidi.jpg

 Aslıhan Doğan Turan son olarak evinde kullandığı siyah renkteki tuvalet peçetesiyle gündem oldu. Evinde sosyal medya fenomeni Ala Tokel'i ağırlayan iki çocuk annesi gelen yorumlar üzerine 2. Sayfa programına açıklama yaptı.

Sosyal medya fenomeni Ala Tokel, siyah renge olan düşkünlüğüyle bilinen Aslıhan Doğan Turan'ın evine ziyarete gitti. Tokel, evinde siyah rengin hakim olduğu Turan'ın misafir tuvaletinde siyah tuvalet kağıdı olduğunu görünce Instagram hesabından paylaşarak "Çok sormuştunuz; evet, Aslıhan'ın tuvalet kağıdı da siyah" ifadelerini kullandı. Tokel'in paylaşımının ardından Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan, sosyal medyada gündem oldu. Türkiye'de satılmayan tuvalet kağıdının 6'lı paketinin 400 TL olduğu öğrenildi.
Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın milyon dolarlık evi büyüledi! Evinin kapılarını açtı...Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın milyon dolarlık evi büyüledi! Evinin kapılarını açtı...
Spor

Gelen yorumların ardından tv8'de ekrana gelen Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Aslıhan Doğan Turan şunları söyledi:

Misafir için kullanıyorum

''Bir arkadaşımda görmüştüm çok beğenmiştim. Türkiye'de yok. Yurt dışından getirtmiştim. Çok özel bir şey değil ama zor bulunuyor. Her tuvalette siyah peçeteler yok. Sadece misafir tuvaletinde kullanıyorum. 'Para için çocuklarıyla reklam yapıyor' diyorlar. Ben bunlara ne diyeyim? Böyle yorumlara hiç takılmıyorum. Takılmayınca da daha çok yorum geliyor. Ben kendimi, ailemi, çocuklarımı biliyorum. Neyi ne için yaptığını bildikten sonra...''
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin