CANLI YAYINDA ELEŞTİRDİ: Salim Şen, Halk TV ekranlarında isim vermeden İsmail Küçükkaya'yı topa tuttu

CANLI YAYINDA ELEŞTİRDİ: Salim Şen, Halk TV ekranlarında isim vermeden İsmail Küçükkaya'yı topa tuttu

İsmail Küçükkaya’nın transfer olduğu Halk TV’de tansiyon düşmüyor. Gökmen Karadağ ve genel yayın yönetmeni Suat Toktaş’ın istifasının ardından bugün canlı yayında dikkat çeken anlar yaşandı.

Halk TV’de İpek Özbey’in sunduğu Sansürsüz programında halktv.com.tr yazarı Fikret Bila, gazeteciler Barış Pehlivan, Bahadır Özgür ve Hukukçu Salim Şen gündemi değerlendirdi.

İsim vermeden Küçükkaya'yı eleştirdi

Konuşmasının devamında, yine Peker’in iddialarında ismi geçen ve geçtiğimiz günlerde hem Cumhurbaşkanlığındaki hem de AK Parti’deki görevlerinden istifa eden Korkmaz Karaca’dan da bahseden Şen, isim vermeden İsmail Küçükkaya’yı topa tuttu.

Bir hesap soran çıkmasın

İsmail Küçükkaya’nın Korkmaz Karaca için çektiği doğum günü videosunu hatırlatan Şen, “Saray’ın iki tane başdanışmanı sıfatı taşıyıp benim vergilerimle maaş alanlar bu rüşvet ağlarının içinde yer alsın. Ama o Korkmaz Karaca’ya yaş günü videoları yayınlayanlar, zekasına hayranlıklarını belirtenler, Efendim sen ne kadar yüce bir insansın seninle tanıştığıma da ne kadar mutluyum, doğum günün kutlu olsun diye yarışa girenler, uzun yıllardır iç içe olduklarını ifşa edenler, makbul birer kişi gibi hala ortalıkta dolanmaya devam etsinler. Bir hesap soran çıkmasın. Biz biliyoruz, savcılar sormuyor, sormayacaklar da” ifadelerini kullandı.